Ручне буріння

Профільна компанія надає досить великий список послуг з буріння, різання з використанням спеціального алмазного інструменту, в тому числі і буріння отворів ручним способом. Головна відмінність даного методу у цьому, що з використанні ручного методу відсутня будь-яка ймовірність виникнення непередбачених помилок, які можуть статися при апаратному способі.
Експлуатація ручного інструменту виключає будь-яку ймовірність утворення ударних навантажень на конструкцію, вібраційних моментів та характерного неприємного, дратівливого шуму. Такі характеристики доступні за рахунок використання спеціального шумоподавляючого обладнання та бормоторних установок.

Особливості буріння ручним методом

Нерідко при будівельно-ремонтних роботах виникає необхідність оформити отвори різного розміру у стіні чи перекритті. Для такого виду робіт підпільні будівельні бригади використовують відбійні молотки та інший важкий інструмент, який може спричинити суттєву деформацію конструкції та руйнування стін, перекриттів та будівлі в цілому.

Наша профільна компанія не використовує небезпечних методів. Натомість для ручного буріння та різання використовується професійний інструмент, який виключає будь-які ймовірності утворення непередбачених ситуацій. Крім того, метод ручного алмазного буріння дозволяє виконувати досить великі обсяги будівельно-демонтажних робіт за максимально короткий проміжок часу.

Як правило, метод ручного буріння застосовується для оформлення круглих отворів у досить щільних та міцних матеріалах (асфальт, бетон, цегла, залізобетон, шлакоблок). Такі отвори потрібні для опалювальних, каналізаційних, електричних та інших комунікаційних систем. Крім того, цей метод підходить для демонтажу отворів під анкерні болти, підйомні стрижні, монтаж несучих установок, пристроїв та інше.

9

Крім того, даний метод має радий переваг:

9

Просте та легке обладнання

9

Можливість оформлення отворів розміром до 162 мм.

9

Мінімальний рівень шуму, вібрації та відсутність будівельного пилу при виконанні демонтажних робіт

9

Оформлення отворів з ідеально рівними краями на конструкціях з будь-яких матеріалів

9

Можливість виконання сухого буріння та різання з водою

9

Збереження цілісності конструкції, за рахунок використання спеціального ненаголошеного обладнання

Перевага використання алмазного ручного методу

Спеціальні професійні установки для ручного буріння отворів оснащені бітами, які встановлені на валу, що обертається. При обертанні валу з ріжучим елементом на високих обертах можна оформляти отвори у будь-яких міцних перекриттях та конструкціях. Залежно від потреб клієнта, ручний метод дає можливість оформляти отвори різної глибини та отвори.
При ручному методі буріння отворів використовуються спеціальні полегшені дриля, за допомогою яких можна виконувати отвори під кутом, у горизонтальному та вертикальному положенні. За рахунок спеціального алмазного напилення на різальних елементах зрізи отворів не вимагають подальшої обробки з максимально точними геометричними параметрами. Також, при оформленні отворів не порушується міцність конструкції та її цілісність. При роботі з ручним інструментом метод буріння може виконуватися з використанням води, за рахунок чого відсутня будь-яка ймовірність утворення будівельного пилу та сміття.

Безкоштовна консультація

Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

    м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

    +38 096 459 45 45

    Позвонить
    Написать