Посилення отворів

Як правило, при розширенні віконних та дверних отворів та оформленні нових отворів у конструкціях з різних матеріалів необхідно проводити додаткові роботи з посилення отворів. Готові дверні, віконні отвори укріплюють по периметру спеціальними металевими конструкціями (швелерами, куточками), які дозволяють знизити навантаження на несучі здібності конструкції.

9

Послідовність виконання робіт

Робота над кожним об’єктом відбувається за суворим алгоритмом, який унеможливлює будь-яку ймовірність виникнення непередбачених, небезпечних ситуацій, і дає гарантію здачі об’єкта точно в строк:
5

Консультування та складання плану майбутніх робіт;

5

Розрахунок вартості та узгодження умов;

5

Монтажні роботи;

5

Передача об'єкту замовнику.

p

Варто зазначити, що всі консультаційні питання, у тому числі й складання кошторису, оцінка об'єкта нашим співробітником здійснюється безкоштовно.

Різновиди посилення отворів

Звернувшись до нашої компанії, можна скористатися різними видами посилення отворів, які залежать від матеріалу конструкції та розміру майбутнього отвору:

 • Посилення куточком. Монтаж конструкції можна здійснювати з виступом металевої конструкції зі стіни або установки зміцнення з монтуванням куточка в стіну. Даний метод посилення підходить для монтажних робіт у цегляних, монолітних та піноблочних стінах;
 • Посилення швелером може застосовуватися в несучих панельних стінах та інших нескладних конструкціях. За рахунок міцності конструкції, що зміцнює, швелер може використовуватися для зміцнення не тільки стін, але і перекриттів. Головна особливість даного методу в тому, що немає необхідності підрізати грані отвору за рахунок широкого радіусу кута полиці швелера;
 • Поєднання кількох методів зміцнення отвору, який застосовується у складно-архітектурних будівлях та для посилення отворів досить великих розмірів. Як правило, комбінований спосіб застосовується в комерційних та приватних секторах, офісах, торгових та бізнес-центрах.

Безкоштовна консультація

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Розцінки на посилення отворів

В нашей компании работают высококвалифицированные сотрудники с большим опытом работы. За счет использования профессионального оборудования и знания всех тонкостей, нюансов оформления проемов и их укрепления, у нас можно заказать как стандартное усиление, так и работы, требующие особых усилий. Независимо от сложности работ по усилению проема и размера объекта, наши расценки вас приятно удивят.

Для получения консультаций о предварительной стоимости работ можно связаться с нашими менеджерами в телефонном режиме или заполнить онлайн форму, чтобы наши сотрудники перезвонили в ближайшее время.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать