Сухе буріння

Діаманти – одні з міцних, надійних природних копалин. Саме тому, інструменти для розпилу та будівельно-демонтажних робіт обробляють алмазною крихтою для ефективного та швидкого виконання поставлених завдань. Як правило, для виконання сухого алмазного різання використовують професійне обладнання з алмазним напиленням. Застосування такого інструменту дозволяє виконати якісно сухе свердління та демонтаж бетонних конструкцій та елементів з мінімальними витратами на роботу.

9

Послуги компанії із виконання алмазного буріння сухим методом

Звернувшись до нашої компанії, для кожного клієнта підбирається оптимально-вигідний варіант виконання роботи за приємними розцінками:
9

Буріння при чистовому та фінішному оздобленні

Дозволяє проводити незначні роботи (дверні, віконні отвори), якщо при затвердженні проекту не були передбачені дані правки у розташуванні отворів.
9

Свердління конструкцій середньої щільності

Унікальність даного способу в тому, що роботи з оформлення отворів можна проводити не тільки в житлових приміщеннях, але і на об’єктах з підвищеною небезпекою.

Особливості сухого буріння без води

Метод буріння без води – універсальна методика, що дозволяє оформляти отвори в цегляних, бетонних чи кам’яних конструкціях різного призначення. Під час будівельно-демонтажних робіт не використовується вода, завдяки чому не потрібно проводити гідроізоляційні заходи безпеки, а це позитивно впливає на швидкість здачі об’єкта. Крім того, даний метод має безліч інших переваг:

 • Мінімальний рівень шуму;
 • Мінімальна кількість пилу.Незважаючи на те, що в процесі свердління не використовується вода, при сухому способі буріння передбачено використання спеціального забірного мішка;
 • Можливість демонтажу конструкції дистанційно, що забезпечує 100% безпеку для всіх учасників будівельних робіт;
 • Максимальна точність різання отворів будь-якого розміру та форми;
 • Швидкість виконання робіт, що забезпечується автоматизованим процесом демонтажу.

Сухий метод буріння отворів вважається незамінним на тих об’єктах, де є складнощі з доступом до води чи немає можливості виконувати роботи із застосуванням рідини. За рахунок таких нюансів проводити сухе буріння рекомендується на горизонтальних конструкціях, що не призведе до утрудненого відведення пилу.

Безкоштовна консультація

Наші роботи

Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Розцінки на сухе буріння бетону

Наша компанія пропонує найкращі, демократичні розцінки на різання та свердління бетону та залізобетонних конструкцій з максимальною оперативністю та гарантією якості виконуваних робіт. Незалежно від рівня складності та розмірів об’єкта, наші співробітники виконають усі роботи точно вчасно та за окрему вартість допоможуть прибрати будівельне сміття.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать