Різання прорізів у перекритті

Якщо у вас є необхідність оформити отвір у перекритті, радимо звернутися до нашої компанії, яка якісно виконає роботи будь-якої складності не тільки в максимально короткі терміни, а й за прийнятну вартість. За рахунок великого досвіду роботи та високого професіоналізму співробітників ми готові виконати різання прорізів у перекриттях будь-яких будівель відповідно до затвердженого проекту чи технічного завдання. Кожен демонтажний процес проходить багаторівневе планування, розрахунки, які не порушують цілісність конструкції будівлі та захищають будівлю від можливих деформацій та позапланових ремонтних робіт, що спричиняють збитки.

Послуги компанії з демонтажу прорізів у перекриттях

Наша компанія надає різні послуги з демонтажу прорізів у перекриттях:
 • Оформлення отвору з використанням стенорізних машин. Для такого виду робіт використовуються дискові пили та стенорізні швонарізники, які дозволяють без зайвого пилу розпиляти площу та вирізати прорізи будь-якого розміру;
 • Демонтаж прорізів з використанням алмазного буріння, якщо немає можливості використовувати дискові пилки;
 • Різання отвору за допомогою декількох способів одночасно, за рахунок чого оформлення отворів виконується в мінімальні терміни.
9

Демонтаж отвору в перекритті відбувається у кілька етапів:

9

Розмітка майбутнього отвору;

9

Розпил площі та демонтаж частин отвору;

9

Посилення конструкції.

Порядок виконання отворів у перекриттях

Наша компанія готова виконати якісні отвори у перекриттях з будь-якого матеріалу (бетон, залізобетон, монолітні конструкції). Для оформлення отворів застосовується метод алмазного різання, що дозволяє розпиляти необхідну ділянку на рівні фрагменти, за рахунок чого не порушується цілісність конструкції. Для виготовлення отворів у перекриттях використовується професійне обладнання, яке не допускає динамічних коливань на конструкцію, за рахунок чого зберігається цілісність перекриття та безпека експлуатації будівлі. Наша компанія виконує отвори будь-якого розміру та складності не лише за мінімальні терміни, але й з наданням гарантії та за оптимально прийнятну вартість.

Безкоштовна консультація

Наши работы

Вартість різання прорізів у перекриттях

Ціни на оформлення отворів у перекриттях залежать від використання інструменту (алмазні диски, пили, стенорізні, швонарізчики, інше).
За окрему вартість наша компанія надає вивіз будівельного сміття. Вартість виконання робіт та попередні терміни здачі об’єкта обумовлюються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать