Свердління фундаменту

Як правило, всі комунікаційні системи (газопровід, водопровід, каналізаційна система, інше) розраховуються ще на етапі проектування будівлі і виконуються при зведенні фундаменту. Однак у старих будівлях та будинках, де проводиться реконструкція, перепланування, може виникнути необхідність виконання додаткових отворів для прокладання нових систем комунікації. Для цього найкраще підходить метод алмазного буріння, замовити який можна у нашій профільній компанії.

9

Порядок проведення буріння у фундаменті

9

Своя методика робіт

Щоб усі будівельно-демонтажні роботи були закінчені точно у встановлений термін, співробітники нашої компанії використовують спеціальну методику буріння з використанням професійного алмазного обладнання. За рахунок використання такого інструменту демонтаж отворів у залізобетонних, бетонних конструкціях відбувається без утворення вібраційних моментів, які можуть призвести до порушення цілісності конструкції та подальшої деформації будівлі.
9

Швидко і якісно

При використанні алмазного буріння в фундаменті можна оформити отвори від 8 до 500 мм в діаметрі на будь-яку глибину без утворення пилу і зайвого будівельного сміття. Крім того, алмазне буріння дозволяє виконати отвори з ідеально рівними краями за мінімально короткий проміжок часу.

Буріння отворів у фундаменті будівлі

За рахунок використання професійного європейського обладнання, наші співробітники можуть оформити отвори будь-якого розміру та призначення, у тому числі продухи, віддушини. Додаткові отвори в фундаменті та цоколі будівлі забезпечують правильну циркуляцію повітря та не призводять до накопичення зайвої вологи у приміщенні та розвитку грибкових утворень, цвілі. Крім того, підвищена вологість може призвести до ряду додаткових проблем:

 • Алергія;
 • Хронічні риніти;
 • Несприятливий клімат у приміщенні;
 • Неприємний запах;
 • Погане самопочуття та зниження імунітету.

Щоб не порушити цілісність конструкції та не спровокувати руйнування, деформацію будівлі, рекомендуємо звертатися за допомогою виключно до професійних компаній, однією з яких є наша профільна організація.

Безкоштовна консультація

Наші роботи

Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Розцінки на буріння фундаменту

Якщо вважаєте, що вартість алмазного буріння не підійде вашому бюджету та запланованому кошторису, можете не засмучуватися. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід та надаємо найприйнятніші та найдемократичніші ціни на свої послуги. Щоб замовити алмазне буріння та отримати консультацію про вартість послуг, терміни їх виконання, достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, або заповнити форму для зворотного дзвінка.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать