Особливості та переваги алмазної різки прорізів

Чи планується повне перепланування приміщення чи будівлі? Потрібно зробити додатковий отвір для дверей? Алмазна різка отворів – унікальна послуга за допомогою якої можна виконати отвори будь-якої складності, як у стінах другорядного призначення, так і в несучих конструкціях. За рахунок використання високоякісного обладнання Hilti, алмазне різання прорізів може виконуватися в стінах, фундаментах, перекриттях з будь-яких будматеріалів (цегла, бетон).
Щоб передбачувані реконструкції закінчилися у встановлений термін та відповідали всім стандартам безпеки для подальшої експлуатації об’єкта, рекомендуємо звертатися лише до спеціалізованих компаній, однією з яких є наша організація.

Якість виконання алмазної різки отворів

Ринок будівельних послуг розширюється щодня, тому послуги з алмазної різки прорізів може запропонувати кожна друга бригада будівельників. «Доморощені» спеціалісти для будівельного демонтажу використовують зовсім не призначені для цього інструменти та обладнання: болгарки, дрилі, перфоратори та інші пристрої, які неприпустимо використовувати в такому виді діяльності.
При використанні подібних інструментів залізобетонні та бетонні стіни, перекриття втрачають свої характеристики, утворюються порожнечі між розчином та арматурою, з’являються мікротріщини. Все це призводить лише до одного – швидкої деформації та порушення надійності споруди.
Щоб цього не сталося, і будівельні демонтажні роботи пройшли в максимально короткий час, найкраще довірити таке завдання кваліфікованим фахівцям із великим досвідом роботи. Наші співробітники готові вирізати отвір будь-якого розміру та складності і навіть виправити недоліки, які були виконані новаторами, але варто пам’ятати, що переробка поганої роботи завжди коштує дорожче, ніж надання професійних послуг з нуля.

Як відбувається алмазна різка прорізів

Останнім часом алмазна різка все частіше використовується для виконання отворів, де потрібно встановити двері, вікна та інші конструкції, які сприяють покращенню дизайну та створенню більш комфортних умов. Виконання алмазну різку за участю нашої компанії має низку переваг:
Демонтажні роботи без ризику деформації
Демонтажні роботи відбуваються по невеликих частинах, за рахунок чого кожен фрагмент стіни видаляється окремо та відсутня ймовірність деформації перекриття, утворення тріщин, особливо у багатоповерхових будинках;
Точність різки бетону

Максимальная точность при выполнении алмазной резки с соблюдением проектных стандартов и требований, установленных специальными организациями. За счет использования высокоточного профессионального оборудования при демонтаже в стене не образуются трещины и сколы, поэтому сохраняется целостность перекрытия и стен

Чистота проведення робіт
Максимальна чистота при виконанні алмазного різання отворів. Для виконання цих демонтажних послуг використовується професійний ручний інструмент, який оснащений спеціальними пристроями, що забезпечують мінімальну подачу води. Незважаючи на невелику витрату води, при різці бетону, цегли не утворюється пил та бруд. Щоб волога не стала причиною затоплення нижніх поверхів або псування покриття для підлоги, продукти відпрацювання бетону з домішкою води вбираються в промислову ганчірку або спеціальними абсорбентами. Якщо демонтаж відбувається в приміщенні з готовим ремонтом, стіни по периметру майбутнього отвору обклеюють будівельною плівкою;
Мінімум шуму
Мінімальний рівень шуму. Якщо порівняти рівень шуму від експлуатації демонтажного обладнання, то цей коефіцієнт у кілька разів нижчий, ніж при функціонуванні дриля або перфоратора;
Оперативність
Оперативне виконання будь-якої поставленої задачі незалежно від складності та розміру об’єкта. Як правило, на обробку (посилення та різання) одного отвору для вікна або дверей стандартних розмірів (90/210 см) при товщині 15-20 см знадобиться один день. За бажання клієнта та обмежених термінів, ми можемо працювати без вихідних та перерв;
За багаторічний термін існування компанії ми зібрали штат висококваліфікованих співробітників, які мають достатній досвід щодо проведення послуг будь-якої складності. Кожному клієнту надається гарантія якості виконаної роботи.

Дотримання законодавчих норм та постанов

9

Як це відбувається?

Замовляючи алмазну різку прорізів, кожен клієнт може бути впевнений, що його не притягнуть до відповідальності за порушення спокою та тиші інших громадян. Справа в тому, що наша компанія працює в встановлений час у житлових масивах, щоб не порушувати закон. Якщо роботи виконуються у нежитлових приміщеннях або будинках, які не підпадають під дію наявного регламенту, демонтажні роботи можуть проводитись як у вихідні дні, так і у цілодобовому режимі.

Вартість алмазної різки отворів

Ціни на будівельний демонтаж залежать від складності та обсягу роботи, товщини стін та перекриттів. Уточнити розцінки на такий вид послуг, як алмазна різка, можна у співробітників компанії, як по телефону, так і на офіційному сайті компанії. Крім того, у вартість алмазної різки отворів входять такі послуги:
інструмент

Запиляння

Запиляння отворів та інше

матеріал стін

Різка

Різка по контуру

складність демонтажу стін

Демонтаж

Демонтаж підйомних частин залежно від їхньої ваги;
За окрему вартість можна замовити збирання будівельного сміття, захист предметів, що знаходяться в кімнаті за допомогою міцної плівки. Обклеїти плівкою можна все від підлог, стель, до склопакетів. Особливість нашої компанії у тому, що ми можемо працювати у будь-який час доби та на будь-якій висоті. Все відбувається в рамках законодавства, оскільки шум від інструментів та робочого процесу не перевищує встановлені законом норми.
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Асортимент послуг компанії з алмазної різки прорізів

Звернувшись до компанії, можна скористатися різними послугами, які необхідні для благоустрою, модернізації приміщень будь-якого призначення та монтажу додаткових комунікаційних систем:

 • Алмазна різка прорізів, особливістю якого є повна відсутність пилу при проведенні робіт у бетонних, цегляних та залізобетонних перекриттях та стінах, незалежно від обсягу робіт, у тому числі і виконання отворів у несучих стінах відповідно до затверджених проектів.
 • Виконання прорізів у цегляних стінах з монтажем додаткової підсилювальної рамки або балки.

Будівельний демонтаж виконує бригада кваліфікованих співробітників із великим досвідом роботи (інженери, зварювальники, оператори), які використовують професійну європейську техніку високої якості.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
9

Кожному клієнту ми можемо запропонувати алмазне розпилювання отворів різного розміру та складності:

N

Отвори у багатоповерхових будинках;

N

Демонтажні роботи у приватних будинках та квартирах, офісах;

N

Оформлення входу до підвалу на рівні цокольного поверху;

N

Виконання отвору, необхідного для пожежної безпеки;

N

Різання прорізів під гаражні ворота;

N

Оформлення міжкімнатних отворів у будь-яких приміщеннях.

Які види отворів ми пропонуємо своїм клієнтам?

На кожному об’єкті, де виконується алмазна різка прорізів, використовуються спеціальні професійні пилки по бетону. За рахунок унікальних технічних та експлуатаційних характеристик обладнання (охолодження та обмивання ріжучого диска), після демонтажу не залишається будівельного сміття та немає скарг на шум під час роботи. На сайті компанії або в головному офісі можна замовити такі види послуг за адекватними розцінками та з оперативним виконанням поставленого завдання:

 • Алмзна різка дверей;
 • Алмзна різка підлог;
 • Алмзна різка під віконні отвори.

Алмзна різка дверних отворів передбачає демонтаж як цілісного полотна стіни, так і розширення вже наявного отвору. Демонтажні роботи відбуваються з ювелірною точністю, що дає гарантію подальшого правильного монтажу дверей та їхнього функціонування. Оформлення дверного отвору можливе в цегляних та бетонних стінах товщиною понад 60 см. Для таких видів робіт використовуються спеціальні потужні стенорізні пилки, за допомогою яких виконується розпилювання отвору з точністю до міліметра.

Безкоштовна консультація

Алмазна різка отворів

Алмазна різка прорізів за участю нашої бригади професійних будівельників виконується з першого разу з дотриманням усіх вимог.
Досить часто під час будівельних робіт у підлогах необхідна наявність отвору для монтажу сходів або перепланування приміщення, будівлі в цілому. Як правило, у старих будинках наявність сходів для об’єднання квартир на різних рівнях або окремих кімнат будинку не передбачено. У такому разі для перепланування житлового чи промислового приміщення з метою об’єднання кімнат найкращим рішенням буде встановлення сходів. За допомогою алмазної різки прорізів у горизонтальній площині можна швидко виконати пиляння у будь-яких перекриттях (залізобетон, бетон, мостові полотна, асфальт, інше) у мінімально короткі терміни без втрати якості та безпеки для подальшого використання об’єкта.
Часто при заміні старих віконних конструкцій, власники житла вирішують встановити вікна більшого розміру. Однак для цього необхідно розширювати отвори для конструкцій. Безумовно, можна довірити цю процедуру компанії, яка займатиметься монтажем вікон, але часто такі рішення призводять до того, що використання простих підручних матеріалів може призвести до деформації стіни та додаткових грошових витрат. У такій ситуації найкраще замовити алмазну різку, за рахунок якого буде демонтовано ідеальний віконний отвір будь-якого розміру без пошкодження бетонної або цегляної основи.

Замовлення алмазної різки для віконних отворів

Замовити алмазну різку для віконних отворів можна не тільки для житлових приміщень, але і для підвалів. За рахунок розширення прорізів у підвалі, це приміщення отримує відмінні характеристики:

 • Збільшення потоку світла;
 • Створення додаткового аварійного виходу;
 • Поліпшення природної вентиляції приміщення.

Виконувати будівельні демонтажні роботи у підвальних приміщеннях можна як зсередини, так і зовні. Зовнішні роботи більш затребувані серед клієнтів, оскільки відпрацьована вода з бетонним пилом залишається на землі і не шкодить предметам та оздобленню у приміщенні. Для внутрішніх робіт перед демонтажем необхідно забезпечити спеціальну систему водовідведення, щоби не довелося проводити позаплановий ремонт.
За рахунок використання алмазної різки в підвальних приміщеннях отвори виходять ідеально рівними, без дефектів, сколів, тріщин, що дає гарантію, що несуча основа будівлі залишається цілісною і забезпечить безпеку всіх, хто перебуватиме в ній. Наша компанія готова вирізати проріз у стіні з будь-якого матеріалу: бетон, цегла, залізобетон, стінова панель, швидко та якісно та за прийнятну вартість, без втрати цілісності конструкції та зовнішньої привабливості фасаду та внутрішньої обробки.
Якщо вам необхідно вдосконалити приміщення та додати кілька отворів для дверей чи вікон, можете відвідати спеціальний розділ сайту, де представлено фотогалерею з готовими роботами нашої компанії та відгуками наших клієнтів.

Оформлення отвору алмазною різкою в несучих стінах

Як правило, несучі стіни не передбачають реконструкцію та видозміну, оскільки даний елемент будівлі, споруди є найважливішим, необхідним для цілісності будинку. Однак, вирізання отвору в несучій стіні можливе, якщо вирізаний фрагмент, частина несучої стіни укріплений і виготовлений відповідно до суворих розрахунків і підтверджений дозвільними документами на перепланування.
Різання отвору в стіні, що несе, виконується інноваційними способами, які не створюють особливі динамічні навантаження на конструкцію. Це можливо за рахунок використання спеціальних алмазних дисків (фрез), які під контролем організацій, що займаються проектуванням. При виконанні отвору окремо взята ділянка розрізається на окремі невеликі фрагменти вагою до 40 кг. За рахунок цього демонтаж відбувається максимально швидко та не порушує цілісність конструкції.
Перед тим як приступити до демонтажу частини несучої стіни, встановлюються спеціальні стійки (домкрати) типу, що розвантажує, які необхідні для нівелювання можливих навантажень. Для посилення отвору в стіні, що несе, проводяться спеціальні розрахунки, проект, на підставі яких і вибирається система посилення і метал, що використовується.

Чи можна замовити різання отвору в монолітному залізобетонному будинку?

9
Звичайно можна! Компанія готова виконати алмазну різку у залізобетонних торгових центрах, будинках, житлових комплексів, приватних будинках та котеджах. У процесі демонтажу стін 30 см і більше використовують спеціальні пили для різання стін без застосування додаткових ударних інструментів. Якщо необхідно виконати демонтаж у стінах товщиною понад 60 см, застосовується потужне гідравлічне обладнання та установки для буріння.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать