Алмазна різка бетону

Різка бетону – процес, що дозволяє розпиляти будівельний матеріал, для оформлення отворів або отворів різного призначення. Ми здійснюємо професійну алмазну різку бетону та залізобетонних конструкцій з використанням європейського обладнання (стенорізні пили, швонарізчики, спеціальні диски з алмазним напиленням, інше).

Наші переваги

15 років досвіду

15 років досвіду

Алмазна різка бетону в Києві та Україні.

обладнання hilti

Професійне обладнання Hilti

Устаткування від Hilti забезпечує швидке та якісне виконання завдань
Професійні майстри

Команда професіоналів

Фахівці проходять навчання та мають великий досвід роботи
Приємні ціни

Висока якість за доступну ціну

Клієнт отримує гарантовано якісний результат та гарну ціну
Будь-який розмір

Будь-який обсяг

Ми працюємо з будь-якими обсягами – як із загальним устроєм, так і з квартирами
Будь-яка глибина

Глибина без обмежень

Різка бетону та залізобетонних конструкцій на будь-яку глибину

Алмазна різка пройомів

Нам довіряють
Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Особливості алмазна різка бетону

Алмазна різка по бетону дає можливість проводити роботи різної складності та обсягу за мінімальний проміжок часу та зі збереженням міцності, надійності несучої конструкції. Технологія різки дозволяє вирішити проблеми та завдання різного характеру, у тому числі виправлення будівельного шлюбу, демонтаж підвіконного блоку або сантехнічної кабіни, підсобного приміщення тощо. Це пов’язано з тим, що алмазна різка по бетону має ряд незаперечних переваг:

Зберігає цілісність конструкції
При розпилюванні бетонної або залізобетонної поверхні (перекриття, підлога), оброблювана площа розрізається на невеликі фрагменти (блоки), які видаляються по черзі і не призводять до порушення цілісності конструкції.
Відсутній пил та шум
При розпилюванні перекриттів, підлог здійснюється регулярна подача води, за рахунок чого відсутня будівельний пил і нівелюється навантаження на обладнання. Крім того, подача води істотно пригнічує утворення характерного шуму від інструменту для алмазного різання;
Різка залізобетону та залізобетонних конструкцій (для отворів)

Алмазна різка залізобетонних конструкцій дозволяє розширити отвори в приміщеннях будь-якого призначення глибиною до 30-35 см. Часто для різання залізобетону використовуються спеціальні стенорізні установки гідравлічного типу, які також можуть використовуватися і для демонтажу будівель та стаціонарних залізобетонних конструкцій, асфальту та іншого дорожнього покриття;

Різка горизонтальних конструкцій (для сходів, підлог)

Для різки горизонтальних конструкцій (сходові марші, підлога, асфальт) використовують спеціальні ріжучі диски з алмазним напиленням великого діаметру та товщини, які дають можливість оформляти пропили в конструкціях глибиною від 30 до 120 см.

Універсальність методу
Алмазна різання бетону може використовуватися не тільки на відкритих ділянках та будівельних об’єктах. Завдяки використанню спеціального обладнання алмазний демонтаж (різання) може проводитись в умовах житлових та виробничих приміщень без заподіяння шкоди майну.

Після роботи наших бригад відсутня необхідність оплачувати додаткові послуги з вирівнювання зрізів та отворів, отворів. Це з тим, що метод алмазної різки виключає будь-яку ймовірність утворення кривих, рифлених зрізів. Високі шпалери інструменту та міцність ріжучих сегментів дозволяють розрізати бетон, наче ніж масло.

Чому варто вибрати алмазну різку бетону?

9

Різка отвору будь-якого розміру в конструкціях із міцних матеріалів

9

Повний чи частковий демонтаж конструкцій

9

Професійна різка отворів будь-якого розміру та форми.

9

Алмазна різка бетону, ціна якої виправдана швидким результатом демонтажу стін або перегородок

9

Різка бетону в Києві та по всій Україні

Ми працюємо по всій території Києва, Київської області та України

Вартість алмазної різки бетону

Послуга різки бетону Ціна
Різка стінорізною пилкою (глибина різу до 1 м) від 3500 грн за м2
Різка пилою підлоги (глибина різу до 35 см) від 2 000 грн за м2
Балконна плита (французький балкон) від 1500 грн за шт
Плита перекриття від 900 грн за м2
Дверний отвір (стандарт) від 1400 грн за шт
Розширення отвору від 450 грн за м/п
Штроба під проводку від 40 грн за м/п
Підрозетник від 50 грн за шт
Штроба під кондиціонер від 100 грн за м/п

У штаті нашої компанії працюють спеціалісти з великим досвідом роботи, які адекватно оцінюють складні ситуації, що виникають у процесі будівельно-демонтажних робіт. Виконуючи роботи різної складності, співробітники компанії використовують якісне та надійне європейське обладнання, але це не впливає на вартість демонтажу конструкцій. Ціна алмазної різки бетону залежить від ряду особливостей:

розмір

Розмір та глибина

Розмір і глибина отвору, що оформляється, отвори
матеріал стін

Матеріал

Матеріал перекриття, стіни;
складність демонтажу стін

Складність

Складність виконання робіт
Крім зазначених критеріїв на розцінку різки бетону (Київ) впливають такі фактори, як інструмент, що використовується, умови проведення робіт та метод будівельного демонтажу. Також на вартість може вплинути міцність конструкції, яка на несучих стінах зазвичай вище, ніж на звичайних міжкімнатних перегородках. не варто забувати і про те, що міцність конструкції (перекриття, стіна, сходова секція) залежить від пропорцій будівельних матеріалів, що використовуються. Самостійно оцінити міцність бетону складно, але наші фахівці безпомилково встановлять ці параметри, зроблять аналіз та озвучать ціну на алмазне різки бетону.
За окрему вартість можна замовити збирання відпрацьованої води або вивіз будівельного сміття. Ми розуміємо, що не завжди є можливість виконувати різки та алмазне буріння бетону у Києві вдень, тому за окрему вартість бригада може працювати і в нічний час, вихідні чи свята. Робочий час для алмазного різки також встановлюється в індивідуальному порядку, адже певний вид обладнання може видавати більший рівень шуму, який допускається у вечірній час.
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Застосування алмазної різки на несучих стінах

Кожен, хто затіяв капітальний ремонт або грандіозне перепланування, нерідко довго сумнівається, як правильно вчинити в таких ситуаціях і з чого краще розпочати роботи. Існує думка, що алмазне буріння бетону, не тільки дорогий процес, а й метод, у результаті якого ще довгі місяці доведеться прибирати будівельне сміття або проводити додаткові реконструкційні роботи. Однак це в корені не так, якщо замовити алмазну різкубетону або буріння в спеціалізованій компанії.

Крім того, що ціна алмазної різки бетону на несучих стінах приємно порадує кожного замовника, клієнтам також припадуть до душі основні переваги даного методу:

 • Мінімальний рівень шуму. Незважаючи на те, що метод різки бетону відбувається з потужним, професійним обладнанням, шумовий фон від такого інструменту мінімальний, тому сусіди не відчуватимуть дискомфорту;
 • Відсутність динамічних навантажень та вібрацій. При проведенні алмазної різки на несучих або міжкімнатних стінах на конструкції не виявляються різні види навантажень, які можуть спричинити пошкодження цілісності стін або перекриттів. За рахунок цієї особливості надалі не виникнуть травмонебезпечні ситуації, які можуть призвести до непоправних наслідків;
 • Чистота проведення робіт. Для виконання алмазної різки (Київ) ціна якої не така висока, як може здатися спочатку, на несучих стінах можна використовувати мокрий метод будівельного демонтажу. За рахунок подачі води на ріжучі сегменти у приміщенні виключена ймовірність появи будівельного пилу та сухого сміття. При оформленні отвору мокрим методом на підлозі залишається кашоподібна маса, яка не шкодить майну і забирається протягом кількох годин. Сухий метод алмазного різання утворює мінімальну кількість пилу (не більше 5%), для збирання якого потрібно мінімум часу.

Окремо варто відзначити, що проводити алмазну різку на бетонних конструкціях безпечно і дозволено відповідними інстанціями. При проведенні професійного алмазного різання бетону фахівці компанії в обов’язковому порядку проводять зміцнення отвору по периметру за допомогою міцних металевих балок, куточків, які пов’язують із частиною стіни, що залишилася. Ця особливість унеможливлює будь-яку ймовірність обвалу стіни або перекриття і не порушує цілісність будівлі в цілому.

Крім ручних різьбярів, алмазна різка бетону на несучих стінах може проводитися з такими видами обладнання:

 • Стінозрізні машини, які дозволяють обробляти не тільки бетонні конструкції, а й оформляти отвори в цегляних, залізобетонних стінах;
 • Канатні системи. Даний вид обладнання найчастіше використовують для проведення алмазної різки на великих об’єктах, де потрібно з максимальною оперативністю демонтувати частину стіни або перекриття;

Спеціальні бурильні установки з коронками. За допомогою такого виду обладнання фахівці оформлюють наскрізні отвори різного діаметра в стіні, після чого зазначена ділянка розрізається на сегменти та частини стіни демонтуються по блоках однакового розміру. Ця особливість дозволяє мінімізувати кількість будівельного сміття і дозволяє за лічені години виконати отвір у несучій стіні різного розміру та форми.

Алмазна різка бетону – унікальний технологічний процес, який можна застосовувати не тільки для формування отворів для вікон або дверей. Такий технологічний процес універсальний і може застосовуватись у різних цілях:
9

Часткове чи повне перепланування житлового чи промислового приміщення;

9

Часткове чи повне перепланування житлового чи промислового приміщення;

9

Демонтаж зношених, непридатних чи аварійних будівель;

9

Формування отворів для комунікаційних та інженерних систем;

9

Розширення наявних отворів;

9

Різання арок, інше.

Незалежно від поставлених завдань, алмазне різання бетону завжди проводиться максимально швидко, без порушення цілісності конструкції та великої кількості шуму та сміття. Наші співробітники завжди відповідально підходять до майбутньої роботи та ретельно продумують план дій на кожному об’єкті. За рахунок цього алмазне різання бетону проходить швидко, правильно і безпечно.

Обладнання, що застосовується для алмазної різки бетону (Київ)

Механічна обробка перекриттів, стін та інших конструкцій із бетону або залізобетону проводиться із застосуванням спеціального інструменту з напилюванням дрібних абразивних частинок на ріжучих сегментах обладнання. Спеціальна напайка з алмазної крихти, шар за шаром знімається із сегмента, за рахунок чого диски, канати та ланцюги не затуплюються та демонтаж проходить максимально швидко. Для виконання алмазної різки (Київ) наші співробітники можуть використовувати різні типи спеціального обладнання:
Компактні ручні різьбярі
Даний вид обладнання дозволяє проводити алмазну різку бетону (Київ) ціна якої доступна, навіть у найстисліших умовах і обмеженому просторі, де немає можливості встановити габаритні установки. Найчастіше такі різьбярі застосовують при алмазній різці в умовах офісів, магазинів або житлових будинках та квартирах. Характеристики та особливості такого інструменту дозволяють розрізати бетонні конструкції з товщиною стін не більше 13 см;
Установки для різання стін
Дані машини дуже популярні серед професіоналів, оскільки такі установки дозволяють досить швидко обробляти кам’яні, залізобетонні, бетонні або цегляні масиви з товщиною конструкцій до 70-73 см. Як правило, такі стінорізні машини мають спеціальну гідростанцію, яка подає воду на ріжучі сегменти;
Канатні установки
Даний вид обладнання для алмазної різки бетону, ціна якого розраховується індивідуально на кожному об’єкті, призначена для демонтажу великих будівельних об’єктів різного призначення: гідротехнічні, транспортні розв’язки, мости, інше;
Швонарізники
Ціна алмазної різки бетону за допомогою різьбярів доступна і може використовуватися авіаційної, дорожньої галузі. За допомогою таких установок можна відновлювати дорожнє полотно або оформити температурні шви на аеродромі чи автомагістралі.
Замовляючи алмазну різку, наші співробітники в обов’язковому порядку проведуть аналіз та огляд об’єкта на підставі чого буде обрано оптимально-відповідний метод демонтажу та обладнання, що використовується.
Замовляючи алмазну різку, наші співробітники в обов’язковому порядку проведуть аналіз та огляд об’єкта на підставі чого буде обрано оптимально-відповідний метод демонтажу та обладнання, що використовується.

Часті питання

Від чого залежить ціна на алмазну різку прорізів?

Тип матеріалу, товщина стіни, розміри, умови роботи (робота на висоті, у важкодоступних місцях), територіальна схильність об’єкта

Чи можливе буріння отворів у стінах із бетону з високою щільністю армуючих елементів?
Звісно
Чи можливо застосувати діамантове буріння на поверхні під кутом 45 градусів?
Так
На якій висоті можна працювати діамантовим обладнанням?
На будь-якій (можна використовувати автовишки, будівельні риштування тощо)
Який рівень шуму обладнання алмазного різання?
При правильному підборі обладнання відповідно до завдання рівень шуму можна звести до мінімуму
Чи можна домовитися на алмазне різання у вечірній час?
Ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень
Чи не впаде стеля?
Ні ☺ за дотримання Замовником усіх законних норм і правил (отримання проектної документації та дозволу на проведення робіт, посилення металоконструкціями) ризик повністю відсутній

Які є види різки бетону?

Крім сухого та мокрої різку бетону варто виділити кілька підвидів такого будівельного демонтажу, які можна використовувати залежно від поставленої мети та розташування точки розпилу:

Алмазне пиляння

Це та ж алмазна різка бетону, яка дозволяє розпилювати стіни, залишаючи після монтажу рівні та гладкі зрізи;

Розпил стін за допомогою кругових ножів
Даний метод алмазного різання дозволяє формувати отвори в стінах та вирізи у стелях, перекриттях. Найчастіше такий метод демонтажу використовується для конструкцій завтовшки 40-90 см;
Плоский розпил
Такий вид алмазного різання бетону (Київ) використовується для розпилювання мостів, підлог, тротуарів. Також плоский розпил може застосовуватися при ремонтних роботах на дорожньому полотні або при виконанні певних сантехнічних робіт;
Колонкове алмазне буріння бетону (Київ)
Такий демонтажний процес застосовується для формування круглих отворів для подальшого укладання проводів, вентиляційних систем та труб;
Алмазна різка (Київ) з алмазним дротом

Для такого виду демонтажу використовуються канатні установки, працювати з якими можна не тільки з великими масивами бетону, але і на тих об’єктах, де інші методи алмазного різання бетону не практичні або не працюють.

Чому ми найкращі?

Незважаючи на те, що алмазна різка бетону (Київ) проводиться великою кількістю компаній, наші фахівці найкращі в даному напрямку. З нами не можуть конкурувати інші компанії, оскільки всі роботи ми проводимо не лише за прийнятними розцінками, а й з дотриманням певного порядку:

9

оформимо заявку за існуючими порядками та правилами;

9

організуємо безкоштовний виїзд фахівця із вимірів, огляду та оцінки об'єкта;

9

підготуємо максимально точний кошторис, який обов'язково узгоджуватиметься із замовником;

9

при виконанні алмазного різання бетону дотримуємося всіх норм і технологічних вимог;

9

безкоштовно доставимо на об'єкт наших співробітників та весь необхідний інструмент;

9

здійснимо розмітку, з урахуванням необхідної глибини, діаметра та ширини;

9

задамо правильну швидкість обертання ріжучих сегментів, за рахунок чого ні ви, ні ваші сусіди не відчують дискомфорту від проведення алмазного різання

9

Якість наших послуг гарантується рядом факторів:

N

Використання інноваційного професійного обладнання провідних європейських брендів

За рахунок використання такого інструменту з відповідними налаштуваннями всі будівельно-демонтажні роботи проводяться за мінімальний проміжок часу, незалежно від складності та обсягу робіт, міцності будівельного матеріалу;
N

Високий рівень кваліфікації працівників

Кожен член нашої команди має достатній досвід робіт, що дає змогу діяти на професійному рівні у непередбачених ситуаціях. Також, кваліфікація фахівців з алмазного різання виключає будь-яку ймовірність виникнення помилок, спричинених неправильною експлуатацією обладнання або складання некоректного плану робіт;
N

Швидкість виконання демонтажних робіт

Цей критерій безпосередньо залежить від умов проведення робіт та робочої напруги в електричній мережі, постійної подачі води до різального обладнання. Щоб алмазна різка бетону пройшло оперативно і правильно, на поверхні конструкції наноситься спеціальна розмітка, за якою і відбуватиметься демонтаж частини перекриття або стіни. Крім того, на швидкість виконання алмазної різки впливає товщина бетонного, залізобетонного перекриття, міцність конструкції та наявність каркасу з арматури.

Якість алмазної різки бетону

Метод алмазної різки – складний технологічний процес, який потребує певної майстерності та навичок працівників, які керують обладнанням. Усі роботи, які виконують співробітники з великим досвідом.

Застосування методу алмазного буріння бетону

Замість застарілих методів (відбійний молоток, перфоратор) для оформлення отворів та отворів у бетонних конструкціях використовуються сучасні процеси з використанням обладнання з алмазним напиленням. За рахунок використання таких інструментів можна вирізати отвори, отвори в конструкціях з бетону, залізобетону з ідеально рівними краями та повною відсутністю пилу та бруду на робочому місці.

Виконання алмазного різання залізобетону

Метод алмазної різки може виконуватися різними пристроями як сухим способом, і з подачею води. Різання бетону з подачею води дає можливість максимально прискорити робочий процес та забезпечити безпеку алмазного обладнання, яке може перегріватись у процесі розпилу бетонних та залізобетонних поверхонь. Крім того, різання з водою гарантує відсутність пилу при демонтажі отворів і отворів. Метод сухої різки бетонних поверхонь дозволяє проводити будівельно-демонтажні роботи в умовах обмеженого простору, поряд із небезпечними об’єктами (електрика, газ). Часто для сухого алмазного різання використовуються ручні інструменти, які також дозволяють виконати всі роботи швидко, якісно та за оптимально прийнятну вартість.
Безкоштовна консультація

Види алмазної різки бетону

Мокра різка бетону (з охолодженням водою)
Цей вид алмазної різки відбувається з подачею рідини на ріжучі сегменти обладнання, за рахунок чого диски, канати охолоджуються, а сам процес різання відбувається швидше і якісніше. При роботі з таким матеріалом, як бетон під час різання дуже сильно нагріваються ріжучі елементи, які передають тепло на корпус обладнання. Внаслідок цього інструмент перегрівається, ламається, що негативно впливає на швидкість проведення будівельного демонтажу.

Необхідність застосування мокрого методу різки бетону обумовлюється одним найважливішим фактором. Якщо при роботі з міцними матеріалами утворюються іскри, це свідчить про те, що без подачі води на леза алмазного обладнання не обійтися. Незважаючи на те, що діамантові сегменти досить міцні, при перегріві дисків, такі елементи знижують продуктивність і можуть відірватися. Надалі це може призвести до серйозного травмування оператора та пошкодження майна, яке може перебувати в приміщенні.

Мокра різка залізобетону також має додаткові переваги, до основних з яких варто віднести:

 • Забезпечення відведення відпрацьованого шламу, абразивних частинок та утвореного будівельного пилу, за рахунок чого в приміщенні набагато легше проводити прибирання після будівельно-демонтажних робіт і не страждає на майно;
 • Шумовий фон знижується до мінімуму;
 • Цей метод різання бетону, ціна якого є прийнятною, безпечний для проведення в умовах житлових приміщень.

Крім даних переваг метод мокрого різання бетону можна застосовувати для роботи і з іншими міцними матеріалами (глинозем, сапфір, кварц, агат, фарфор, інше).

Водночас, слід пам’ятати, що мокра алмазна різка не рекомендується для проведення в квартирах верхніх поверхів. Якщо замовляєте такий варіант різання бетону для оформлення великого розміру отвору або потрібно створити отвори для заміни водопровідної або каналізаційної системи, є ризик затоплення нижніх поверхів. Можливість проведення мокрого алмазного різання встановлюється фахівцями компанії, які безкоштовно проведуть огляд та аналіз об’єкта.

Алмазна різка сухим способом
Найчастіше для виконання алмазної різки бетону використовують спеціальні установки, які подають потік води на диски, за рахунок чого збільшується ресурс обладнання, не утворюється будівельний пил і можна набагато швидше виконати будівельний демонтаж. Але в деяких ситуаціях така методика не допустима і потрібно застосовувати метод сухого алмазної різки (Київ).

Існує кілька критеріїв та ситуацій, у яких рекомендується використовувати сухий метод різки:

 • Проведення демонтажу поруч із діючими комунікаційними системами;
 • На об’єкті неприпустима вологість;
 • Відсутнє джерело води на об’єкті;

Є ймовірність ураження електричним струмом.
Для виконання методу сухої різки бетону (Київ), ціна якого розраховується в індивідуальному порядку, використовують спеціальні диски, які відрізняються від ріжучих сегментів для мокрого різання. Як правило, для технології мокрої різки використовують диски з безперервною кромкою або спечені. Інші диски можуть використовуватися для сухої технології. Виконання сухої алмазної різки бетону (Київ) вимагає дотримання певної технології проведення робіт, яка зможе забезпечити повітряне охолодження ріжучого сегмента:

 • Уривчастий запив. При проведенні такого виду робіт оператор повинен виконувати різку невеликими переривчастими рухами. Залежно від міцності матеріалу конструкції та її товщини, один запив може бути від кількох секунд до хвилини. Ці особливості забезпечують правильне повітряне охолодження ріжучого сегмента та не вплине на швидкість проведення будівельно-демонтажних робіт;
 • Глибина різу. Незалежно від товщини конструкції, крок одного різу має бути мінімальним, за рахунок чого виключається ймовірність перегріву обладнання. Перед початком будівельного демонтажу оператори проводять огляд та аналіз об’єкта, та вибудовують оптимально-правильну стратегію проведення робіт;
 • Сила подачі обладнання. Пильне алмазне обладнання досить потужне, тому для того, щоб унеможливити поломку інструменту та його перегріву, оператори стежать за тиском на пилки і не допускають перевантажень.

Незважаючи на особливості та переваги сухого методу різання бетону, ціна в Києві розраховується ще до початку демонтажних робіт, така технологія не рекомендується для проведення на посиленому, армованому бетоні. Для таких конструкцій краще використовувати технологію мокрого різання, замовити яку можна за телефонами, вказаними на сайті.

Різання ручними різьбярами
Найчастіше алмазна різка бетону, ціна якої приємно порадує середньостатистичного споживача, виконується ручними різьбярами або, як кажуть у народі, болгарками. Такий вид інструменту, як кутові шліфувальні машинки (болгарки), можуть застосовуватися для різного виду будівельного демонтажу:

 • Оформлення віконних та дверних отворів;
 • Видалення будівельного шлюбу;
 • Будь-які види робіт на панельних та монолітних конструкціях.

Головна перевага використання ручних різьбярів у тому, що для підключення болгарок можна використовувати звичайні електричні мережі на 220 вольт. Для виконання алмазного різання бетону УГШ можна застосовувати і мокру, і суху технологію демонтажу. Залежно від товщини бетонної конструкції оператори можуть використовувати різні по діаметру диски. Найчастіше для проведення такого демонтажу використовуються диски діаметром 30-40 см. Використання ручних різьбярів дає можливість проводити запил конструкції відразу з двох сторін, за рахунок чого демонтажні роботи будуть закінчені точно вчасно. Двостороннє алмазна різання має такі ж характеристики та особливості, що і звичайний варіант демонтажу за допомогою алмазного обладнання. Також, ручні різьбярі можуть використовуватися для алмазного різання та демонтажу сантехкабін, зносу підвіконних блоків та оформлення прорізів у несучих стінах у комерційних та житлових приміщеннях.

Методи та способи посилення прорізів під час різки бетону

При проведенні різання бетону необхідно обов’язково проводити додаткове посилення прорізів. На сьогоднішній день існує кілька варіантів проведення надійного посилення сформованих отворів.
Для бетонних конструкцій при різанні бетону ціна, на яку прийнятна, можуть застосовувати три основні методи посилення прорізів:
Посилення отвору швелером в один ряд
Даний варіант посилення отвору при різанні залізобетону вважається затребуваним. Цей спосіб відрізняється простотою монтажу та прийнятною вартістю. Але варто відзначити, що такий спосіб посилення має високі питомі навантаження. Найчастіше такий варіант посилення при різанні бетону (Київ) застосовується у тих випадках, коли розрахунок технологічних процесів проведено ще до початку демонтажних робіт;
Зміцнення отвору за допомогою кутових конструкцій
Такий варіант посилення отвору при різанні бетону (Київ) застосовують у тих випадках, коли є певні проблеми для використання швелерів. Головною особливістю таких конструкцій є той факт, що не потрібно заздалегідь складати проект, за рахунок чого отвір посиляться під час виконання робіт. Також варто виділити мінімальні несучі характеристики;
Посилення отворів за допомогою дворядних швелерних конструкцій
Даний спосіб посилення прорізів при різанні бетону (Київ) ідеально підходить для робіт у багатоповерхових будинках на перших поверхах. Дворядні конструкції здатні витримувати велику питому масу, яка тисне на перекриття від загальної маси будівлі. Також такий варіант посилення підходить для досить широких прорізів.

Чи потрібне посилення прорізів при різці залізобетону?

Оскільки різка бетону може проводитися не тільки на залізобетонних конструкціях, а й на стінах з цегляною кладкою, на таких об’єктах потрібно також посилити прорізи. Найчастіше на таких об’єктах використовується спеціальна швелерна перемичка, за умови, що немає великої ваги від самонесучих стін. Такі перемички використовуються при посиленні отворів на верхніх поверхах, котеджах і приватних будинках. Якщо провести посилення потрібно на нижніх поверхах у будинках з кількома міжповерховими перекриттями, співробітники компанії використовують спеціальні швелерні перемички з вертикальними стійками. Якщо товщина цегляної стінки перевищує 50-60 см, при зміцненні отвору використовують додаткову ригельну балку.
Незалежно від того, в якій конструкції необхідно провести зміцнення, підсилювальні короби збираються безпосередньо на об’єкті, за рахунок чого такий тип додаткових робіт займає мінімальну кількість часу.

Різка залізобетону

Різка бетону на фасадній частині будівель
Проведення різки бетону (Київ) на фасадних ділянках будівель потребує дотримання акуратності та точності. Кожен елемент і етап різки залізобетону або бетону повинен виконуватися з ювелірною точністю, що дозволить правильно зрізати зайві частини фасаду, що виступають, і забезпечити ідеально рівну поверхню зовнішньої стіни. На відміну від інших варіантів різки бетону ціна яких є прийнятною і доступною, різки бетону (Київ) на фасаді не рідко проводиться в складній і дискомфортній обстановці. У цьому вигляді різки бетону можуть траплятися складні ділянки, які не прощають помилок, і вимагають від оператора максимальної концентрації та зібраності, оскільки навіть швидкоплинне розслаблення може призвести до незворотних наслідків.

Різка бетону (Київ) на фасаді найчастіше виконується на висоті. У цій ситуації оператору потрібно бути максимально зосередженим, оскільки потрібно не просто утримувати інструмент, перебуваючи тільки на страховому ремені, а й контролювати рівновагу тіла та вібрацію від інструменту, що використовується. Але це не всі обов’язки оператора, який проводить різка бетону на фасаді. Незважаючи на те, що біля будівлі встановлюються спеціальні елементи, що захищають, майстру потрібно стежити за тим, щоб не постраждали пішоходи.

Для проведення різка бетону на фасадних частинах будівлі використовується виключно ручний інструмент (різьбярі), оскільки на висоті оператору буде дуже складно маніпулювати та керувати громіздкими машинами. Крім того, для такого виду різка залізобетону фахівці компанії проходять спеціальну підготовку, щоб на кожному об’єкті фахівець був спритним, гнучким, відчував рівновагу і зміг виявити вправність навіть у найнебезпечніших і непередбачуваних ситуаціях.

Різка бетонного балкона
При проведенні такого варіанту різки бетону (Київ) важливо дотримуватися безпеки. Це правило, яке не має винятків. У такому варіанті різки бетону немає права на помилку, оскільки при помилкових діях оператора можна не просто пошкодити частину конструкції та спровокувати руйнівні дії, але нашкодити життю чи здоров’ю як мешканцям будинку, так і пішоходам. Майстри, які виконують різку бетону на балконах, повністю відповідають за забезпечення безпеки з початку і до кінця надання цього виду послуги. Вартість такої різки бетону безпосередньо залежить від складності об’єкта, адже при таких роботах найчастіше потрібно бути максимально зібраним та сконцентрованим.

Перед тим, як розпочати цей варіант різки залізобетону, співробітники нашої компанії в обов’язковому порядку з’ясовують деякі моменти, які також впливають на формування підсумкової вартості послуги та рівень безпеки на об’єкті:

 • Висота поверху, на якому знаходиться балкон;
 • Погодні умови та сила поривів вітру;
 • Міцність та якість матеріалів, які були використані для поручнів;
 • Зона ризику, до якої належить автомобільне паркування та кількість пішоходів;
 • Наявність утеплювальних будматеріалів.
Різка бетону настінною пилкою
При проведенні різки бетону (Київ) на масштабних об’єктах настінні пилки вважаються незамінним обладнанням, оскільки такий інструмент може робити запилки на глибину 60 см. За допомогою такого типу обладнання для різки бетону можна проводити роботи на монолітних конструкціях, перекриттях та плитах, внутрішніх та зовнішніх. частинах будівель і навіть при повному демонтажі будівель з різних міцних матеріалів.

При проведенні такого різки бетону ріжучий сегмент обладнання точно потрапляє в заздалегідь висвердлений канал, що дозволяє максимально точно відрізати необхідний сегмент бетонної конструкції. Збоку може здатися, що професійне обладнання просто ковзає поверхнею. Але в цей час дисковий сегмент поступово занурюється в бетон на необхідну глибину та плавно розрізає конструкцію, навіть якщо в ній є арматура.

Що важливо знати про різку бетону?

Перед тим, як замовити різку залізобетону кожному споживачеві важливо знати деякі моменти такої процедури, як різка бетону:

9

Різка бетону за допомогою стенорізних машин

Може спричинити затоплення нижніх поверхів, за рахунок чого в умовах багатоповерхових будівель такі установки застосовуються вкрай рідко. Також такі установки не прийнято використовувати за умови обмеженого простору або при невеликому об’ємі різу;
9

Отвори вирізують частинами

Для того, щоб шумове навантаження різка бетону (Київ) було мінімальним, отвори та інші отвори вирізують частинами. Як правило, стандартні отвори ділять не менш як на 6 частин. Також, важливо пам’ятати про те, що кількість блоків, що вирізуються, безпосередньо впливає на формування вартості різки бетону.
9

Сертифіковані спеціалісти

Різка залізобетону дозволено до проведення сертифікованими компаніями, які повинні надавати супровідну та дозвільну документацію до відповідних інстанцій.

Які типи швів можна виконати за допомогою різки бетону?

Бетонні суміші, які використовуються для заливання підлоги, досить специфічні. Після заливання бетону маса в обсязі зменшується і виникає максимальне зчеплення будівельного матеріалу з фундаментом. Внаслідок цього у підлогах утворюються тріщини. Це виникає з тієї причини, що верхній шар стяжки схоплюється набагато швидше за нижній. Для того, щоб уникнути внутрішньої напруги, використовується різка бетону, за допомогою якого виконуються спеціальні деформаційні шви.
Самі по собі шви, що формуються при різці бетону (Київ), можна назвати керованими тріщинами, що запобігають деформації пласта бетону. Звернувшись до нашої компанії, можна замовити наступні варіанти швів, які проводяться за допомогою технології різка бетону (Київ):
Усадочні
Такий метод різки бетону ціна, в Києві якої прийнятна і доступна, проводять через 6-7 годин після заливання підлоги. За рахунок цього, тріщини в підлогах будуть правильно спрямовані і не будуть розташовані в хаотичному порядку;
Ізоляційні
Така різка залізобетону проводиться по сторонах, де підлога може стикатися з різними елементами будівлі (стіни, колони та інше). Даний варіант швів потрібно формувати з метою запобігання руйнуванню стяжки під впливом впливу навколишнього середовища, при зміщенні основи ґрунту, температурних стрибках. Також даний метод різання бетону дозволяє виключити ймовірність деформації поверхні при застиганні бетонної маси або при появі вібрацій від використання спеціального обладнання;
Конструкційні
Така різка залізобетону необхідне на тих об’єктах, де бетонні суміші заливають за один часовий інтервал з певними перервами, передбаченими за технологією. Для цього на кожному залитому шарі прорізаються борозни паралельно інших швів на відстані 150 см.
Співробітники нашої компанії мають достатній досвід у різці бетону (Київ), за рахунок чого безпомилково зможуть визначити, як себе проявляє бетон на кожній ділянці та приймуть правильні методи благоустрою поверхні.

Чому різка бетону не рекомендується проводити самостійно?

Якщо потрібно виконати різку бетону (Київ), довірити таку роботу найкраще досвідченим фахівцям, оскільки при будівельному демонтажі можуть виникнути різні небезпечні ситуації. Не рідко відбувається і так, що при проведенні самостійного різання бетону споживач може зіткнутися з такими труднощами:

 • Неправильно підібране обладнання;
 • Дата будівництва будинку;
 • Особливості будівельного матеріалу;
 • Порушення правил безпеки;
 • Відсутність архітектурного плану;
 • Недостатній рівень знань та досвіду у будівельно-демонтажних роботах.
 • Внаслідок цих особливостей різки бетону може призвести до різних екстремальних ситуацій, які нерідко призводять до серйозних травм і навіть каліцтв.

Коли до нас звертаються?

Необхідність гарантії.
Нерідко наші послуги замовляють за необхідності проведення посилення несучих конструкцій стін. Послуги алмазного різання бетону потрібні і в тих випадках, коли необхідно збільшити розмір прорізу до 2,7х2,6 м при товщині стінки 600 мм. У таких ситуаціях наші співробітники проводять оцінку фронту робіт та встановлюють спеціальні підсилюючі конструкції. Після цього проводиться алмазне різання канатними установками з урахуванням затвердженого плану.
Потрібна оперативність.
Демонтаж та реконструкція таких об’єктів, як приватні будівлі, офісні будівлі, потребують максимальної оперативності та злагодженості всіх учасників. У таких ситуаціях команда наших фахівців готова проводити різання бетону та конструкцій у цілодобовому режимі. Для виконання різання застосовуються спеціальні стенорізні та швонарізні машини з алмазним напиленням на ріжучій кромці.
Потрібна якість.

Отвори можна оформляти не тільки у житлових та виробничих приміщеннях. Ми також готові виконати алмазна різка отвору в торгових центрах для подальшого монтажу ескалатора або сходів. Такий вид робіт проводиться відповідно до затвердженого регламенту та тісної взаємодії з проектувальниками та інженерами будівлі. Для цього виду різки використовуються професійні стенорізні машини, канатні установки та виконуються всі необхідні підсилювальні роботи.

Яких помилок припускаються споживачі при самостійному різка бетону?

Не відповідність нормам безпеки

При оформленні отворів та різних технологічних отворів домашні майстри часто забувають про те, що такі роботи можуть супроводжуватися різними травмами. До того ж, ігнорування встановлених норм безпеки може призвести до того, що в легенях людина осяде до 300-500 г будівельного та бетонного пилу. Такі скупчення сухих частинок можуть спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям.

Використовується не правильне обладнання для різка бетону

Але найпоширенішою помилкою в самостійному різці бетону та міцних конструкціях є вибір та використання неправильно підібраного обладнання та інструментів.

Найчастіше споживачі бояться використовувати потужне обладнання, що в кінцевому результаті призводить до тривалості виконання робіт. Також на непрофесійних інструментах можуть заклинювати диски, ламатися важливі вузли. Внаслідок цього доводиться витрачати зайві гроші на відновлення обладнання.

Неправильно підібрані кола
До проблем під час розпилювання бетону може призвести і неправильно підібрані кола. Для алмазного різання бетону необхідно використовувати спеціальні кола з алмазним напиленням, які можуть мати різні характеристики:

 • спосіб напаювання алмазної крихти;
 • призначення;
 • якість алмазів;
 • форма ріжучої кромки;
 • матеріал основи диска.

Чому для алмазну різку бетону ми використовуємо тільки професійне обладнання HILTI?

Устаткування HILTI
Для проведення алмазну різку бетону наші спеціалісти використовують лише професійне обладнання HILTI. Вибір таких інструментів виправдовується рядом певних характеристик:

 • простість в експлуатації;
 • витривалість;
 • універсальність застосування;
 • компактні розміри.
Стінорізні машини HILTI
Стенорізні машини HILTI можуть створювати різи до 700 мм. Якщо є необхідність оформити отвір або отвір у конструкціях більшої товщини, то при двосторонньому запілі глибину різу можна збільшити до 1100 мм. Подібного роду обладнання можна використовувати не тільки для бетону, цегли або каменю, але й для посилено-армованого та армованого залізобетону. Застосовувати такі установки можна у горизонтальних та вертикальних площинах. При необхідності можна встановити криволінійну траєкторію пересування інструменту.
Швонарізники HILTI
Швонарізники HILTI виключають будь-яку ймовірність утворення пилу, за рахунок чого таке обладнання можна використовувати у житлових приміщеннях та закритих просторах. Швонарізники можуть застосовуватися для алмазної різки на бетонних перекриттях та підлогах. Глибина різу при використанні швонарізача становить 500-550 мм. За допомогою ручних різьбярів та канатних установок можна оформляти отвори та отвори різних форм та конфігурацій.

Чому саме алмазне різання бетону, а не штроблення?

Шкода штроблення та переваги алмазного різання
Деякі користувачі вважають, що не обов’язково вдаватися до алмазної різки. Натомість для оформлення невеликих поглиблень використовують штроблення. Здавалося б, яку шкоду зможуть заподіяти кілька невеликих борозен на конструкції?

Насправді збитки можуть бути непоправними. При штробленні несучої стіни відбувається зменшення товщини конструкції та знижується її стійкість до навантажень механічного типу. Для панельних будинків, в яких товщина стінок не перевищує 200 мм, штроблення може стати критичним. При оформленні штроби в 5 см, здатність стіни, що несе, знизитися більш ніж на 25%.

Небезпечне штроблення і для ЗБВ плит. У таких конструкціях арматуру закладають на глибині 2-3 см від поверхні. При порушенні цілісності арматури, може порушитися цілісність не лише стіни, а й усієї конструкції загалом.
Як правило, деформації буде видно не відразу. До появи перших тріщин може пройти кілька місяців. Навіть непомітні мікротріщини на стінах або перекритті можуть стати причиною обвалу конструкції та серйозного травмування людей, які перебувають у приміщенні або поряд із будинком.

При виконанні професійного алмазної різки бетону такі неприємності виключаються і зберігається цілісність конструкцій споруд будь-якого призначення.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать