Демонтаж стін та перегородок

Для демонтування частини конструкцій з різних матеріалів, наша компанія використовує максимально інноваційні методи із застосуванням професійного обладнання, сучасної техніки, за рахунок чого розпил можна проводити в перекриттях, стінах різної товщини за мінімальний проміжок часу.

9

Види демонтажу стін

Звернувшись до профільної компанії, можете гарантовано розраховувати на оперативне виконання будівельно-демонтажних робіт навіть у найскладніших проектних рішеннях:
5

Демонтування стін із бетону

Демонтування стін із бетону, що проводиться з використанням методу алмазної річки. Даний метод дозволяє видаляти блоки до 300 кг без динамічного впливу на конструкцію;
5

Демонтаж конструкцій із цегли

Демонтаж конструкцій із цегли може виконуватися як на другорядних перегородках, так і на основних стінах з подальшим посиленням отвору.

Демонтування несучої стіни

За допомогою демонтажу стіни, що несе, можна істотно поліпшити житлові умови, змінити інтер’єр приміщення і навіть розширити площу кімнати. Як і в будь-якому способі кардинального перепланування приміщень, будівель, необхідно не лише отримувати консультації та дозволи відповідних інстанцій, а й замовляти такі послуги тільки профільним компаніям, однією з яких є наша організація.

Щоб демонтаж несучої стіни не призвів до деформації конструкції, завалу будівлі, будівельно-демонтажні роботи здійснюються з додатковим посиленням оформленого отвору.

Демонтаж кирпичной стены

Для демонтажа части кирпичной стены или удаления целой конструкции, сотрудники компании используют профессиональное оборудование и в обязательном порядке проводят последующее укрепление стен металлическими балками, которые не приводят к дальнейшему растрескиванию кладки и деформации остатка конструкции.
Если есть вопросы, касающиеся демонтажа кирпичной стены, получить ответ на любой интересующий вопрос можно у менеджеров нашей компании в телефонном режиме или при заказе оценки будущего объекта.

Демонтаж бетонних стін

Демонтування бетонних, залізобетонних стін потребує підвищеної уваги з боку оператора, високого рівня професіоналізму та використання спеціального алмазного обладнання. Це дозволить провести демонтування частини стіни якісно, ​​оформити рівні стіни та забезпечити максимальний рівень безпеки подальшої експлуатації приміщення.

Звернувшись до нашої компанії, співробітники не тільки виконають демонтаж конструкції з максимальною оперативністю, але й гарантують якість на виконані роботи. Крім того, при демонтуванні бетонних стін проводиться низка комплексних заходів щодо зміцнення оформленого отвору.

Демонтаж стін у квартирах

Багато хто вважає, що виконати знесення чи демонтаж у квартирі можна власними силами. Однак такі заходи можуть призвести до плачевних, непередбачених наслідків та додаткових грошових витрат на позапланові ремонтні роботи та зміцнення порушених частин конструкції.
Щоб цього не сталося, звертайтесь до нашої компанії, яка швидко та якісно виконає демонтажні роботи будь-якої складності за прийнятними розцінками, уточнити які можна у менеджерів компанії.

Демонтаж перегородок

Наша профільна компанія здійснює демонтаж перегородок у конструкціях із різних матеріалів: бетон, панелі, цегла, гіпс. За рахунок великого досвіду роботи та використання професійного обладнання наші фахівці готові демонтувати перегородки у приміщеннях будь-якого призначення: внутрішні, міжкімнатні, між санвузлами та приміщеннями господарського призначення.
Для виконання будівельно-демонтажних робіт ми використовуємо професійне обладнання, яким виконується діамантове різання. За рахунок цього при роботі не утворюються зайві звуки та будівельний пил, оскільки весь відпрацьований шлам змивається водою або збирається у спеціальні забірники.

Різання та демонтування перегородок дає безліч можливостей для зміни функціональності приміщення, реалізації різних дизайнерських рішень та навіть збільшення корисної площі житла. Щоб у процесі будівельно-демонтажних робіт не утворилися тріщини в частині конструкції, що залишилася, і надалі не відбулося плачевних ситуацій, рекомендуємо звернутися до профільної компанії, співробітники якої виконають усі роботи швидко, якісно та за прийнятними цінами.

Безкоштовна консультація

Наші роботи

Розцінки на демонтування стіни

Розрахунок вартості демонтування стін залежить від кількох критеріїв, які оцінюються до складання плану майбутніх робіт:

 • Умови проведення демонтажу;
 • Влаштування стіни;
 • Можливість та необхідність застосування тієї чи іншої техніки демонтування конструкції;
 • Обсяг робіт.

Підсумкова вартість проведення будівельно-демонтажних робіт обговорюється з кожним клієнтом в індивідуальному порядку та озвучується лише після оцінки об’єкту нашим співробітником.

Вартість алмазної різки перегородок

Підсумкова вартість демонтажу перегородок формується на основі проведеної оцінки, де враховується складність та обсяг робіт, клас використовуваного інструменту та тип конструкції. Ознайомитись з розцінками та замовити послугу алмазного різання перегородок можна на офіційному сайті компанії та за телефонами, які вказані на сайті.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать