Демонтаж підвіконних блоків

Демонтаж підвіконних блоків – поширений та затребуваний вид послуг, що дозволяє виконати перепланування приміщень для створення додаткового комфорту за оптимально короткий час та без втрати цілісності конструкцій.

Ціна демонтажу підвіконного блоку

Наші розцінки на демонтаж підвіконних блоків досить демократичні та порадують кожного клієнта компанії. Ознайомитись із попередньою вартістю наших послуг можна на сайті компанії або у менеджерів у телефонному режимі.
9

Якщо вирішили виконати перепланування чи розширення приміщення, необхідно звернути увагу на деякі моменти:

9

Бригади з досвідом

Виконувати будівельно-демонтажні роботи повинні лише спеціалізовані та спеціально навчені бригади, які знають усі тонкощі та нюанси проведення таких послуг;
9

Планування проведення робіт та розрахунки

До початку робіт необхідно провести ряд оціночних робіт, які дозволять скласти чіткий план проведення демонтування підвіконного блоку, і не допустить подальшої деформації конструкції, що залишилася, стіни.

Особливості виконання демонтажу підвіконних блоків

При виконанні демонтажу підвіконних блоків важливо враховувати особливості конструкції, якщо будівельно-демонтажні роботи передбачають видалення повністю всієї конструкції. Внесення змін до бетонних та цегляних конструкцій передбачає глобальну зміну в цілісності стіни, що може призвести до непоправних ситуацій.

Щоб цього не сталося, демонтування підвіконних блоків повинні виконувати професійні бригади, які мають якісне обладнання та достатній досвід у проведенні подібного виду робіт. У штаті нашої профільної компанії працюють висококваліфіковані співробітники, які оперативно та якісно виконають роботу будь-якої складності та обсягу (монолітні будинки, багатоквартирні будівлі, цегляні перегородки, панельні будівлі).

 

Звернувшись до профільної компанії, ви гарантовано отримаєте професійне демонтування підвіконних блоків у конструкціях з різних матеріалів, терміни виконання яких та вартість вас приємно порадують.

Безкоштовна консультація

Наші роботи

Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

    м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

    +38 096 459 45 45

    Позвонить
    Написать