Демонтаж перекриттів

Наша компанія здійснює професійні послуги з демонтажу перекриттів із міцних матеріалів методом алмазного різання та буріння за допомогою спеціалізованого обладнання: швонарізники, стенорізні та гідравлічні установки, бетоноломи, підйомні механізми. Незалежно від складності поставленого завдання наші співробітники виконають усі роботи з демонтажу перекриттів швидко, якісно та за оптимально короткі терміни. На прохання клієнта ми також можемо організувати винесення, навантаження та утилізацію демонтованого будівельного сміття.

Послуги з демонтажу перекриттів

Звернувшись до профільної компанії, кожен клієнт може розраховувати на професійне виконання послуг з демонтажу перекриттів будь-якої складності, розміру та призначення:

 • Демонтування залізобетонних перекриттів монолітних будівель. Для даного методу демонтажу використовують професійні стенорізні дискові пилки та швонарізники. За рахунок застосування такого обладнання можна розпиляти перекриття будь-якої товщини без утворення пилу та бруду. Залежно від призначення конструкції та розмірів демонтованої частини перегородки наші співробітники готові виконати додатково посилення отвору;
 • Демонтаж та розпил бетонної підлоги. Даний вид послуг дозволяє виконати демонтування будь-яких конструкцій для підлоги: стяжка, монолітні плити, бетонні основи, плити фундаменту. Також за допомогою розпилу та демонтажу бетонних перекриттів можна оформлювати оглядові ями, ніші та додаткові отвори.

Вартість демонтажу перекриттів

Формування підсумкової ціни на демонтаж бетонних перекриттів залежить від кількох факторів:

 • Конструктивні особливості перекриттів;
 • Умови проведення робіт;
 • Товщина перекриття;
 • Інструмент, що використовується (алмазні диски, стенорізні машини, дискові пилки).

Ціни на демонтаж перекриттів

Варто зазначити, що у вартість з демонтажу перекриттів не включені послуги з винесення будівельного сміття, генеральне та фінішне прибирання, захист майна (меблі, стелі, покриття для підлоги, стіни, віконні конструкції), яка виконується за допомогою обклеювання предметів міцною плівкою. Проте за окрему вартість наші співробітники готові виконати такі послуги.

Наші роботи

Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать