Розширення прорізів

Наша профільна компанія надає професійні послуги з будівельно-демонтажних робіт. За рахунок високого професіоналізму співробітників та використання професійного європейського обладнання наша компанія готова виконати розширення будь-яких отворів у конструкціях, стінах з бетону, залізобетону, панелях та моноліті. Під час виконання будівельно-демонтажних робіт співробітники компанії дотримуються правил виконання роботи, за рахунок чого не порушується цілісність будівництва, конструкції та гарантується безпека при подальшій експлуатації кімнат та будівлі в цілому.

Як відбувається зміна розміру дверного отвору?

Оскільки будь-яка зміна отворів вважається капітальним переплануванням об’єкта, незалежно від його призначення, будь-які демонтажні роботи повинні виконуватися відповідно до встановлених правил, норм і підлягають обов’язковому посиленню отворів.

Перед початком будь-яких будівельно-демонтажних робіт з розширення отворів, на об’єкт обов’язково прибуде наш співробітник, який проведе заміри отвору та тип конструкції. На підставі отриманих даних і розраховуватиметься подальший план робіт, терміни та вартість розширення отвору для дверей.

Зміна отвору для вікна в цегляній стіні

Часто при заміні старої віконної конструкції на нову необхідно розширити віконний отвір. Багато хто вважає, що цей вид будівельно-демонтажних робіт у конструкціях з різного матеріалу нічим не відрізняються один від одного. Однак при збільшенні отвору в стінах з цегли необхідно суворо дотримуватись порядку роботи, оскільки демонтаж частини конструкції може призвести до завалу стіни.

Це може статися, якщо не врахувати, що правильний розподіл навантаження здійснюється за рахунок спеціальної перемички (балки). Для правильного демонтажу отвору в цегляній стіні при розширенні віконного отвору обов’язково встановлюється нова перемичка, що відповідає розміру отвору. Будівельні бригади з сумнівною репутацією та недостатнім досвідом робіт нехтують цим фактом, що нерідко призводить до плачевних наслідків та додаткових грошових витрат.

Ціна на алмазна різка отвору

Вартість на розпил отвору розраховується з розміру конструкції (товщини) і розміру отвору, що оформляється. Щоб уточнити попередню вартість на виконання отвору, достатньо зв’язатися з менеджерами нашої компанії і отримати вичерпні відповіді на будь-яке питання, що вас цікавить.
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Наші роботи

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

    м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

    +38 096 459 45 45

    Позвонить
    Написать