Демонтаж сантехнічних кабін

При переплануванні квартири часто виникає необхідність розширення корисної площі. У цьому випадку ванна кімната та туалет не є винятком. Якщо цегляні перегородки вимагають менших витрат та зусиль для зносу внутрішньої перегородки, то для панельних будівель потрібно замовити спеціальний демонтаж сантехнічних кабін.
9

Що таке сантехнічні кабіни із бетону?

Перші панельні споруди передбачали використання готових сантехнічних кабін. Як правило, всі сантехблоки виготовлялися з азбестоцементної суміші та поставлялися на об’єкт уже у готовому вигляді. Демонтаж сантехкабіну необхідний не тільки для розширення корисного простору, але і з точки зору безпеки. Це пов’язано з тим, що азбестоцементні панелі досить швидко втрачають свою міцність і можуть спричинити серйозні захворювання, оскільки виділяють складні, токсичні елементи.

Особливості демонтажу сантехнічних кабін

Демонтаж сантехнічних кабін провадиться високоякісним професійним обладнанням, за рахунок чого при знесення конструкції утворюється мінімальна кількість пилу, бруду. Крім того, демонтажні роботи з усунення сантехкабін дають масу переваг власникам житла:

 • Суттєве розширення корисної площі санвузла за рахунок об’єднання ванної кімнати та туалету. Незважаючи на те, що товщина перегородки в сантехкабіні не перевищує 15 см, з’являється чудова можливість реалізувати будь-які дизайнерські рішення (встановити пральну або сушильну машину, ванну більшого розміру або джакузі, гарні умивальники, інше);
 • Запобігання утворенню грибка та цвілі. Між основною конструкцією будівлі та сантехкабіною прокладається спеціальний прошарок, який відмінно поглинає вологу, проте старі та природні вентиляційні системи не здатні забезпечити правильну циркуляцію повітря. Демонтаж сантехнічних кабін дозволяє швидко видалити дренаж з мінеральної вати та назавжди вирішити проблему неприємного запаху вогкості та грибка;
 • Безпека. Після демонтажу сентехкабіни з’являється можливість провести подальше оздоблення із застосуванням безпечних та якісних матеріалів, які не викличуть алергічних реакцій та не стануть причиною серйозних захворювань.

Безкоштовна консультація

Наші роботи

Вартість демонтажу сантехкабін

Ціни на демонтаж сантехкабін залежать від складності робіт та способу виконання демонтажу. Найоптимальнішим і найшвидшим способом з демонтажу сантехкабін вважається алмазне різання, яке наші співробітники виконають за мінімальний проміжок часу та за прийнятну вартість.

У вартість демонтажу сентехкабін вже включено послуги з усунення сантехнічних вузлів. За окрему вартість наші співробітники допоможуть прибрати все будівельне сміття і упорядкувати приміщення. Більш детальну інформацію про терміни проведення демонтажу сантехкабін, вартість даного виду робіт та умови співпраці, можна отримати звернувшись до менеджерів компанії

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать