Вертикальне алмазне буріння в стелі

Для оформлення отворів у стелях різних будов, незалежно від призначення та складності конструкції, використовуються різні методи, найефективнішим з яких вважається алмазне буріння. Перевага даного методу в тому, що для керування буровою, свердлильною установкою необхідна одна людина, яка може не лише виконувати досить великий обсяг роботи за мінімальний час, а й контролювати будівельний демонтаж частини конструкції дистанційно.

Виконання вертикального методу

Головна перевага буріння вертикальним способом у тому, що проводити будівельно-демонтажні роботи можна як у горизонтальному положенні, так і вертикально (знизу-вгору). Даний вид буріння дає можливість проводити демонтажні роботи в умовах, які не передбачають встановлення громіздкого обладнання, або передбачається проводити роботи в обмеженому просторі.

Як правило, вертикальне буріння у стелях проводять з подачею води, що не дає можливості шлаку загальмовувати робочий процес та скорочувати експлуатаційний ресурс обладнання. Для того, щоб вода, що використовується при демонтажному процесі, не залила приміщення і не зіпсувала інструменти, застосовуються спеціальні водовідсмоктувальні станції.

9

Переваги вертикального буріння

9

Без пилу

При різанні бетонних, залізобетонних конструкцій не утворюється пил та характерні вібрації, які можуть призвести до порушення цілісності конструкції;
9

Точність та рівні краї

Максимально точне виконання отворів із рівними краями;
9

Швидкість виконання

Оперативність виконання робіт, незалежно від складності та розміру поставленого завдання;
9

Робота в обмеженому просторі

Можливість виконання демонтажу в обмеженому просторі;

Особливості вертикального буріння стель під кутом

Вертикальне буріння отворів за допомогою алмазної коронки дозволяє оформляти отвори в конструкціях з будь-яких матеріалів, у тому числі залізобетон і бетон. При виконанні вертикального буріння свердлильну установку фіксують на стелі. Незважаючи на скрутні умови роботи, бурова установка не перегрівається, оскільки ріжучі елементи охолоджуються рідиною.

Вертикальне буріння дозволяє виконувати отвори від 8 до 500 мм без утворення тріщин, сколів, які можуть стати причиною деформації конструкції.

Як замовити вертикальне буріння у стелях?

Звернувшись до нашої профільної компанії, можна замовити послуги з алмазного буріння в стелях за прийнятними розцінками, які порадують кожного замовника. Підсумкова вартість робіт та терміни виконання поставленого завдання обумовлюються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Для отримання консультації, ознайомлення з розцінками та іншими послугами нашої компанії, радимо звернутися за допомогою до наших менеджерів за телефонами, які вказані на сайті.

Безкоштовна консультація

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Написати нам

    м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

    +38 096 459 45 45

    Позвонить
    Написать