Демонтаж бетону

Для виконання будівельно-демонтажних робіт бетону, ми використовуємо професійне обладнання та застосовуємо інноваційні методики з оформлення отворів, отворів, зносу конструкцій, однією з яких є алмазна різка бетону.

Що ви отримуєте замовляючи демонтаж бетону?

Замовляючи послугу демонтаж бетону, кожен клієнт може розраховувати на оперативне усунення конструкцій різного розміру та призначення:  
 • Демонтаж стін з будь-яких твердих матеріалів (цегла та бетон, залізобетон, камінь або монолітні блоки, інше); Демонтаж стін може проводитись з будь-яких твердих матеріалів. І це не обов’язково мають бути конструкції з бетону чи залізобетону. Демонтажні роботи можуть проводитись на стінах із цегли, каменю, монолітних блоків та інших міцних матеріалів. При замовленні послуги з будівельного демонтажу бетону багато хто вважає, що такі роботи передбачають повне видалення конструкції. Однак це не так, оскільки буде відсутнє конструкційне навантаження на інші елементи приміщення. При демонтажі стін з бетону знесення може здійснюватися тільки на окремій частині конструкції, якщо це стосується стіни, що несе, і повне видалення, якщо роботи даного формату будуть проходити на міжкімнатних перегородках.
 • Демонтування перекриттів у приміщеннях будь-якого призначення; Розбірка перекриттів з бетону – один із складних та трудомістких процесів. Перекриття є основою кожного наступного поверху, у тому числі і горища будь-якої будівлі. Не рідко для проведення демонтажу бетонних перекриттях необхідно використовувати спеціальне обладнання і спецтехніку (домкрати, електричні різьбярі, гідравлічні подушки, пневмоустрою, інше). Демонтаж бетонних перекриттів може бути повним та частковим. Наприклад, для подальшої установки сходів доведеться видалити лише окремий сегмент перекриття. Для проведення демонтажу бетону такого формату фахівці компанії виконують фрезерування поверхні, знімають покриття для підлоги і встановлюють підпори, які виключають ймовірність обвалу або руйнування перекриття.
 • Демонтажні роботи залізобетонних споруд з мінімальним рівнем шуму. Якщо будівля чи споруда стала непридатною, є видимі сліди руйнування та зносу будівельних матеріалів або споруда просто заважає на ділянці подальшого будівництва, або не відповідає ландшафтному дизайну, можна скористатися послугою демонтажу споруд. Цей процес може відбуватися ручним або механізованим способом. Метод ручного демонтажу бетону є найскладнішим і ретельнішим способом зносу будівель, оскільки для таких робіт використовують ручні інструменти та різьбярі, якими поетапно розбирають будівлю на невеликі сегменти. Механічний спосіб демонтажу будівель прийнято використовувати для швидкого знесення будівель за допомогою спеціального обладнання та техніки.
 • Демонтаж стяжки підлогиРоботи з демонтажу бетонної стяжки підлоги проводяться за допомогою спеціальних машин, фрези та іншого обладнання на ріжучих сегментах якого напаяна алмазна крихта. Демонтаж бетонної стяжки підлоги може проводитися як зі зніманням частини настилу, так і видалення стяжки до самого основи перекриття. Як правило, такі роботи можуть знадобитися при заміні комунікаційних систем, які вмонтовані в підлогу, під час ремонту або заміни зношеного будматеріалу.
Демонтаж бетону ціна – яка порадує кожного замовника за рахунок використання якісного європейського обладнання та високого професіоналізму наших співробітників. Крім того, всі будівельно-демонтажні роботи виконуються в максимально стислі терміни.
9

Наша профільна компанія використовує різні методи для розбирання бетонних конструкцій:

5

Колонкове буріння;

5

Різання плит спеціальними швонарізниками;

5

Розпил стін за допомогою гідравлічних систем;

5

Знесення залізобетонних конструкцій дистанційним способом.

Виконання демонтажу бетону

Нещодавно демонтування бетону було досить запорошеним, брудним способом оформлення отворів, прорізів і зносу конструкцій. Практично в кожному випадку демонтажні роботи вимагали доробки, вирівнювання зрізів отворів і проведення низки додаткових заходів, необхідних для збереження цілісності перекриття або стіни, що залишилося. Сучасні методи демонтажу бетону виключають такі неприємні ситуації, оскільки для проведення такого виду послуг використовується високоякісне алмазне обладнання, що дозволяє проводити роботи в складних умовах. При демонтуванні бетону можна виключити можливість появи пилу або сухого сміття на об’єкті. Це досягається шляхом подачі води на ріжучі сегменти обладнання. Додатково слід зазначити, що гідроустановки для демонтажу бетону пригнічують рівень шуму і не завдають дискомфорту сусідам. При цьому варто пам’ятати, що мокрий варіант демонтажу бетону рекомендується проводити на відкритих ділянках або на перших поверхах будівлі. Це пов’язано з тим, що при видаленні великої частини бетону існує ризик затоплення нижніх поверхів. Також, спеціальне обладнання з алмазним напиленням не провокує вібрації або динамічні навантаження, здатні нашкодити цілісності і міцності частини конструкції, що залишилася. За рахунок великого досвіду робіт наших співробітників всі роботи виконуються максимально швидко і якісно. Це дозволяє проводити демонтаж бетону як у житлових багатоповерхових, приватних будинках, так і в приміщеннях комерційного та виробничого призначення.

Безкоштовна консультація

Особливості демонтажу бетонних конструкцій з використанням стінорізних машин

Як правило, для демонтажу монолітних конструкцій та бетону застосовується цілий комплекс заходів із використанням різного професійного обладнання, у тому числі й ручного. Перед початком робіт на поверхні конструкції бетону формується розмітка, яка дозволить швидко розрізати перекриття, стіну на невеликі сегменти, які по черзі видаляються в процесі демонтажу. Кожен із демонтованих блоків бетону підлягає обов’язковій утилізації, яку ми також можемо виконати за додаткову вартість.

Особливості демонтажу бетонних конструкцій з використанням стінорізних машин:

9

Пилки з алмазним напиленням

Пилки з алмазним напиленням дають можливість проводити розпилювання бетонних, залізобетонних конструкцій (стін, перекриттів);
9

Використання води

У процесі розпилювання використовується вода, яка подається на ріжучий сегмент. За рахунок цього знижується сила тертя, збільшується ефективність та швидкість роботи, знижується навантаження на обладнання;
9

Рівний розріз

Максимально рівне виконання розрізу, незалежно від насиченості та щільності перекриття, стіни.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
9

Під час проведення демонтажу бетону фахівці компанії в обов'язковому порядку організовують усі заходи щодо зміцнення стійкості споруд.

Якщо будівля не розбирається повністю, рахунок чого виключається будь-яка ймовірність непередбачуваного, передчасного обвалу. Під час знесення будівлі з бетону також проводяться спеціальні заходи безпеки (огорожу території, охорону території тощо), щоб сторонні люди не постраждали при виконанні демонтажу.

Етапи проведення демонтажу бетону

Незважаючи на те, що демонтаж бетону може знадобитися в різних ситуаціях, принцип проведення таких робіт ідентичний і виконується співробітниками компанії строго в установленому порядку і складається з наступних дій:
 • Огляд, аналіз та оцінка об’єкта, які дозволяють вибрати тип використовуваного обладнання та скласти максимально ефективний та безпечний план проведення робіт;
 • Узгодження проекту та обговорення всіх нюансів та особливостей демонтажу бетону із замовником;
 • Відключення всіх комунікаційних та інженерних систем, якщо такі є на об’єкті;
 • Підготовка під’їзду до об’єкту та звільнення робочого майданчика для подальшого встановлення необхідного обладнання;
 • Після встановлення обладнання та підготовки інструментів відбувається безпосередній демонтаж бетону, конструкції з якого розрізаються на невеликі сегменти, за рахунок його набагато легше прибирати територію після проведення будівельно-демонтажних робіт;
 • Демонтовані шматки та блоки з бетону калібруються і за окрему плату можуть бути вивезені з території об’єкта.
 

Безкоштовна консультація

Типи демонтажу бетону

Замовляючи демонтаж бетону, важливо розуміти, що такий вид будівельних послуг ділиться на кілька різновидів:
 • Частковий;
 • Повний.
При повному демонтажі бетону ціна якого розраховується в індивідуальному порядку на об’єкті, проводиться повна руйнація непридатної або невідповідної конструкції. Повний демонтаж бетону прийнято проводити в тих ситуаціях, коли будівля або споруда вже не придатні до експлуатації, або конструкція не може справлятися з поставленими завданнями. Як найпростіший приклад можна привести пошкодження або руйнування несучої конструкції, яка не може витримувати навантаження, що виділяються. Частковий демонтаж бетону ціна (Київ) якого прийнятна, проводиться в тих випадках, коли потрібно демонтувати частину конструкції із збереженням її несучої конструкції. Саме проведення часткового демонтажу бетону (Київ) означає розбирання окремого сегменту перекриття, стіни чи поверху з подальшим укріпленням основи конструкції. Наприклад, такий вид розбирання бетону може застосовуватися для формування додаткового отвору для сходів, наскрізної галереї, дверей або вікон і навіть при видаленні будівельного або ремонтного шлюбу. Незважаючи на те, що такі методи мають відмінності між собою, для проведення таких демонтажних робіт співробітники нашої компанії використовують професійне обладнання, яке не надає руйнівної сили на окремі частини конструкцій і не створює багато шуму при проведенні розбирання будівель або їх окремих частин.

Який інструмент використовують для демонтажу бетону?

Демонтаж бетону алмазним свердлінням
У деяких ситуаціях, наприклад, при подальшому монтажі комунікаційних та інженерних систем, важливо, щоб отвори в бетоні були рівними, гладкими та правильною геометричною формою. У таких ситуаціях демонтаж бетону ціна якого може змінюватися від кількох факторів, краще проводити із застосуванням свердління. Алмазне буріння більш практичне і раціональне, ніж традиційні ударно-обертальні технології. Вся справа в тому, що такий метод демонтажу може за хвилину заглиблюватися в бетонну конструкцію на 8-9 см. при цьому такий вид демонтажу бетону ціна (Київ) якого порадує, не надає вібраційних навантажень, а отже, на поверхні перекриття чи стіни не утворюються. різні дефекти, наприклад, мікротріщини. Також, алмазний демонтаж бетону (Київ) методом буріння дозволяє оформити ідеально рівний контур, який не потребує додаткового доопрацювання. Застосування даної технології дає можливість отримувати отвори на великій глибині не тільки в горизонтальній або вертикальній площині, але і під певним кутом.
Демонтаж бетону канатними установками
Часто відбувається так, що демонтаж будівель та споруд доводиться зупиняти з тієї причини, що об’єкт перебуває в незручній або стиснутій обстановці. Саме в таких ситуаціях прийнято проводити демонтаж бетону, ціна якого не висока із застосуванням канатних пилок. Особливою популярністю канатний демонтаж користується тих об’єктах, де немає можливості експлуатувати стінорізні машини. Такі канатні установки складаються з напрямних та роликів, що дозволяють проводити різання бетону в різних напрямках. Головна перевага демонтажу бетону (Київ) за допомогою канатних машин у тому, що таке обладнання може розрізати конструкції необмеженої товщини навіть на найскладніших об’єктах. Швидкість руху каната досить висока, тому за один захід такі установки можуть обробити до 13-14 м. кв.
Демонтаж бетону швонарізниками
Найчастіше такий тип обладнання, як швонарізачі, використовується як допоміжний інструмент. Застосування швонарізачів дає можливість розрізати асфальтобітумні та бетонні покриття та конструкції, без пошкодження поверхні, розташованої за межами об’єктної ділянки. Використовувати такі установки можна не тільки на ідеально рівних горизонтальних об’єктах, але і на поверхнях з невеликим нахилом. На відміну від стенорізних машин та іншого алмазного обладнання, швонарізники більш компактні, відрізняються простотою збирання та транспортування.
Ненаголошений демонтаж бетону (Київ) із застосуванням гідрокліну (бетонолому)
Ті конструкції, які створені з найміцніших матеріалів, у тому числі і бетону, і залізобетону, краще розбирати за допомогою бетонолому з гідравлічним приводом. Такий тип демонтажу бетону, ціна якого залежить від обсягу робіт, дозволяє за 50-60 хвилин демонтувати більше 3 куб. м. бетону. Головною особливістю такого обладнання для демонтажу бетону (Київ) є те, що станція не надає ударної сили на конструкцію, а отже не потрібно вживати додаткових заходів захисту для меблів, вікон, дверей або іншого майна. Також такий тип обладнання не утворює пил, а сама робота супроводжується мінімальним рівнем шуму.

Демонтаж бетону: ціна та вартість у Києві

Послуга Вартість
Демонтаж залізничних конструкцій (фундамент, стіни, сходи, плити перекриття тощо) від 4 000 грн за м3
Демонтаж блок ФБС від 3500 грн за м3
Демонтаж цегли (стіни, паркани тощо) від 1500 грн за м3
Демонтаж стяжки від 25 грн за м2
Демонтаж цегляної стіни, ширина в півцегли від 25 грн за м2
Демонтаж цегляної стіни, ширина в цеглу від 55 грн за м2
Демонтаж стіни, перегородок (газоблок, піноблок) від 25 грн за м2
Демонтаж плитки від 25 грн за м2
Демонтаж штукатурки від 30 грн за м2
Демонтаж підвіконної тумби від 750 грн
Демонтаж сантехнічної кабіни від 3500 грн

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Ціна на демонтаж бетону

Ціна демонтажу бетону залежить від застосовуваного способу будівельно-демонтажних робіт, обсягу та розмірів (товщини) конструкції. Варто зазначити, що у вартість з демонтажу бетону не входять такі послуги, як винесення сміття, запив отворів та фінішне прибирання приміщення після проведення робіт. Проте, за окрему вартість наші співробітники з радістю виконають ці послуги якісно та швидко. На формування ціни демонтажу бетону також впливають декілька факторів:
 • Щільність бетону. Ми можемо провести демонтаж особливо легкого, легкого, важкого та особливо важкого бетону. При цьому варто пам’ятати, чим вища щільність будівельного матеріалу, тим більшою буде розцінка за м2 або м3;
 • Структура (комірчаста, крупнопориста, щільна та поризована) бетонної конструкції;
 • Тип в’яжучих розчинів. Бетонні конструкції можуть з’єднуватися між собою різними компонентами (спеціальні, цементні, силікатні, гіпсові, полімербетонні та інші), які також впливають на оперативність виконання демонтажу та його остаточну вартість.

Промисловий демонтаж бетону

Крім демонтажу стяжки підлоги та оформлення нових отворів і отворів у перегородках і стінах, такий вид робіт може використовуватися для проведення промислового демонтажу. Для виконання такого виду будівельно-демонтажних робіт також підбирається оптимально-відповідний метод, який відповідатиме галузі застосування та наявності додаткових компонентів. За окрему плату після проведення демонтажу бригада працівників зможе очистити територію від будівельного сміття та упорядкувати земельну ділянку.

Промисловий демонтаж бетону та залізобетону може застосовуватися для конструкцій різного призначення:

9

Конструкційне призначення: балки, фундамент, колони, бетонні перекриття, інше;

9

Конструкційно-теплоізоляційний характер: перекриття, зовнішні стіни;

9

Дорожній;

9

Хімічно стійкий;

9

Гідротехнічні;

9

Жаростійкого;

9

Декоративний.

Чому саме нам потрібно довірити демонтаж бетону?

9

Повний комплекс робіт

Замовляючи у нас демонтаж бетону, ви отримуєте повний комплекс робіт, що складається з аналізу об’єкта, складання кошторису та отримання всіх необхідних дозвільних документів;
9

Проведення робіт з дотриманням усіх заходів та правил

Ми професіонали у своїй справі, тому можете бути впевненими в тому, що всі роботи з демонтажу бетону (Київ) пройдуть строго у встановленому порядку та з дотриманням необхідних заходів безпеки як для людей, так і для майна замовника;
9

Фотозвіт

При необхідності на кожному етапі демонтажу стіни та інших елементів з бетону замовнику надається фотозвіт;
9

Вартість

Ціна демонтажу бетону дозволяє заощадити гроші замовника, оскільки до виконання робіт на кожному об’єкті ми підходимо індивідуально;
9

Все включено

Вам не потрібно перейматися купівлею чи орендою додаткового обладнання, оскільки у наших співробітників є все необхідне для проведення безпечного та оперативного демонтажу бетону.

Актуальність та необхідність проведення демонтажу бетону

Незважаючи на те, що найчастіше необхідно провести демонтаж стін або перекриттів будівель, нерідко виникає необхідність проведення демонтажу бетону саме стяжки підлоги. Справа в тому, що міцність таких елементів будь-якої споруди в рази нижча, ніж, наприклад, у основних частин будівлі, а навантаження на бетонні стяжки нічим не нижче. Додатково варто відзначити, що стяжка зношується не рівномірно, тому в окремих місцях кімнати підлоги швидко руйнуються і приходять в непридатність. Демонтаж бетону (стяжки) проводити завжди вигідніше та швидше, ніж виконувати дефектацію, оскільки при демонтажі бетону (Київ) можна гарантувати, що нова стяжка прослужить довгі роки, на відміну від частково виправленої. Головною перевагою професійного демонтажу бетону ціна на який є прийнятною і розраховується індивідуально, вважається той факт, що видалити стяжку можна частково, тільки на тій ділянці, де є певні дефекти та пошкодження. Після зняття пошкодженої стяжки заливається новий шар бетону і за потреби на підлозі виконуються певні типи спеціальних швів, які перешкоджають подальшому руйнуванню полотна. Демонтаж бетону на стяжці підлоги необхідно в обов’язковому порядку проводити, якщо виявлено такі проблеми:
 • Є певні дефекти на підставі;
 • З’явилася велика кількість тріщин;
 • Виявлено помилки при заливці стяжки;
 • Необхідно знизити рівень статі; Заплановано заміну або монтаж системи теплої підлоги;
 • Потрібно провести заміну систем комунікації, які приховані в підлогах.
У деяких випадках будівельники вирішують не проводити демонтаж бетону і наливають нову бетонну суміш на вже наявну стяжку. У таких ситуаціях також доведеться використовувати спеціальне алмазне обладнання, за допомогою якого наші співробітники зможуть розмітити спеціальні шви, що зміцнюють основу підлоги.

Безкоштовна консультація

Корисні рекомендації та поради фахівців?

Якщо потрібно провести демонтаж стіни, фундаменту або іншого елемента, виготовленого з міцного бетону, варто знати, що до таких робіт потрібно підходити з усією відповідальністю і не рекомендується проводити такі будівельно-демонтажні роботи самостійно. Щоб не зіткнутися з різними непередбаченими ситуаціями, важливо знати про основні рекомендації та поради фахівців:
Робота ненаголошеними пристроями
Проводити демонтаж бетону (Київ) раціональніше ненаголошеними пристроями, оскільки такий тип обладнання не завдає шкоди людському здоров’ю;
Підготовка до вивезення будсміття наперед
При проведенні демонтажу стіни або інших об’єктів з бетону не уникнути утворення будівельного сміття, тому заздалегідь потрібно потурбуватися про способи його утилізації та вивезення у відповідні місця;
Погодьте із сусідами старт робіт
Будь-який запланований демонтаж бетону необхідно узгоджувати із сусідами, щоб уникнути неприємних та конфліктних ситуацій, оскільки при таких роботах спостерігається певний шумовий фон, особливо якщо для демонтажу стіни, перекриття чи сантехкабіни використовуватиметься ударний інструмент.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Металопідсилення після демонтажу стіни

  Демонтаж бетону від частини завдає шкоди конструкції, оскільки можуть знижуватись показники цілісності стіни. І незважаючи на те, що для демонтажу бетону (Київ) найчастіше використовують спеціальне алмазне обладнання, після таких робіт потрібно проводити спеціальне металопідсилення отворів. За рахунок таких додаткових заходів підвищується здатність конструкції, що несе, і приміщення стає максимально безпечним для експлуатації. Під час демонтажу стін металопідсилення на кожному об’єкті проводиться за індивідуальним проектом. Для проведення металопідсилення, як і для демонтажу стіни необхідно отримати спеціальний дозвіл у відповідних інстанціях. Але це не проблема, оскільки наші співробітники все зроблять за вас. Вартість металопідсилення при демонтажі бетону залежить від складності та розміру проекту та способу зміцнення конструкції. На сьогоднішній день металопідсилення після демонтажу бетону можуть проводити кількома способами:
  • За допомогою швелера. Для таких конструкцій використовуються спеціальні П-подібні швелери, які закріплюються по периметру оформленого отвору;
  • З використанням куточка. Даний варіант металопідсилення після демонтажу бетону є надійнішим, оскільки конструкція із міцних металевих куточків максимально щільно прилягає до поверхні стіни. Крім того, куточки є самонесучими конструкціями, які кріпляться безпосередньо до стійк.
  Якщо демонтаж бетону (Київ) проводиться на конструкції з товщиною понад 30 см, використовується комбінований метод металопідсилення отворів.

  З яких етапів полягає демонтаж бетонних отворів у цегляних та панельних будинках?

  При проведенні демонтажу або розширенні отворів у цегляних та панельних будинках важливо правильно розрахувати навантаження на конструкцію. Якщо не провести розрахунки, то демонтаж бетону може спричинити пошкодження та порушення цілісності опорного або несучого елемента. Внаслідок цього стіна або перекриття може обрушитися і стати причиною отримання серйозних травм.
  Етапи демонтажу бетонних отворів у цегляних та панельних будинках.
  Щоб цього не сталося і користуватися приміщенням було безпечно, демонтаж бетону в панельних та цегляних будинках проводять у кілька етапів:
  • вибирається місце, де відбуватиметься демонтаж;
  • нанесення розмітки. На конструкцію наносять лінії наступного різання, з урахуванням бажаної висоти та ширини елемента;
  • проведення часткового демонтажу перегородки або стіни. Черновий пробивши отвори в панельних або цегляних будинках виконують за допомогою методу алмазного різання. При цьому дотримується рух ріжучих сегментів зверху донизу. Завдяки цьому процедура демонтажу прорізів виконується якісно, ​​швидко, а різи виходять чіткими та рівними;
  • посилення конструкції. Для цього використовують товстий метал (арматура, пластини, балки та інше).
  Дотримуючись точної методики демонтажу бетону, роботи з оформлення отворів можна проводити на цивільних, комерційних та виробничих об’єктах. Професійний демонтаж бетону передбачає розширення або перенесення функціональних, віконних та дверних отворів. При проведенні такого демонтажу дотримується пряме призначення об’єктів, що пробиваються, і їх розташування. Використання алмазного обладнання в панельних та цегляних будинках дозволяє уникнути найголовніших небезпек – утворення тріщин, деформація та обвалення конструкції. Основне завдання наших фахівців – виконати всі роботи якісно та зі збереженням безпеки об’єкта.
  У чому різниця між демонтажем та знесенням будівель чи бетонних конструкцій?
  Демонтаж та знесення будівель, окремих бетонних елементів – найпопулярніші послуги у сфері ремонту та будівництва. Однак багато споживачів часто плутають ці поняття не розуміючи, в чому між ними різниця. І знесення, і демонтажні роботи складаються з кількох етапів. Для кожного об’єкта спеціалісти розробляють індивідуальний план робіт з урахуванням особливостей конструкції. Знесення та демонтаж бетону відрізняється масштабом робіт, що проводяться. Демонтаж бетону відносять до локальних робіт і рекомендується для проведення тих ситуаціях, коли потрібно зберегти окремі фрагменти будівлі. При роботі з будинками, при демонтажі бетону незайманим залишають фундамент. Демонтовані частини конструкції зміцнюють, після чого будівлю чи споруду можна використовувати за іншими призначеннями. Під час знесення будівель проводяться більш глобальні роботи, які мають на увазі повну ліквідацію кожного елемента конструкції. Знесення та демонтаж бетону може проводитись різними способами, від яких залежить оперативність проведення робіт. Для глобального знесення будівель найчастіше використовуються підривні методи, залучається спецтехніка. Демонтаж бетону прийнято проводити із застосуванням спеціального обладнання. Найчастіше це інструменти з алмазною напайкою на кромках ріжучих сегментів. Використання такого обладнання не шкодить елементам конструкції, що залишилися, і дає можливість проводити роботи в умовах закритих приміщень.
  Дозволені та заборонені дії при демонтажі бетону
  Демонтаж бетону – складний та відповідальний процес, який вимагає дотримання певних правил та норм. Навіть якщо вирішили провести перепланування в квартирі або просто розширити віконний, дверний отвір, важливо знати про основні заборони на демонтаж бетону:
  • забороняється оформляти отвори в несучих конструкціях без попереднього монтажу конструкцій, що підсилюють;
  • не рекомендується оформляти отвори в перекриттях без проведення попереднього запила. Правильний демонтаж бетону повинен проводитися тільки після запила канатною пилкою або алмазними дисками за вказаним контуром;
  • у панельних або цегляних будинках заборонено руйнувати та демонтувати перегородки способом «підрубу». При вибиванні навіть незначної частини стіни будівлі, без його подальшого зносу, порушується цілісність конструкції. Це призведе до того, що користуватися приміщенням буде небезпечно.
  Споживачі, які вирішили проводити демонтаж бетону власними силами, нерідко ігнорують ці правила. В результаті 99% демонтажних робіт супроводжуються серйозними травмами, руйнуванням будівель та незапланованою витратою грошей. Професійний демонтаж бетону унеможливлює такі неприємності, оскільки фахівці виконують будівельно-демонтажні роботи з дотриманням чинних вимог, норм та стандартів безпеки. Вважають, що в житлових багатоквартирних будинках проводити будь-який вид демонтажу не дозволяється. Однак це не так. Для таких будівель та приміщень є низка робіт, які можна виконувати за участю фахівців з необхідним обладнанням:
  • оформлення отворів або його обладнання міжкімнатними дверима;
  • демонтувати вбудовані шафи, антресолі, комори, балконні або сантехнічні блоки, за рахунок чого можна збільшити житлову площу;
  • демонтаж бетону можна використовувати для знесення стін, які не виконують основне конструктивне навантаження (коридори, допоміжні приміщення).
    Кожен восьмий споживач вважає, що виконувати демонтаж бетону вигідніше власними силами. Насправді така думка помилкова. Для правильного та безпечного проведення демонтажу бетону важливо враховувати не лише технічні характеристики будівельного матеріалу, а й використати відповідний інструмент. У продажу доступна велика кількість УШМ, болгарок, дрилів та перфораторів різної потужності. Покупка такого обладнання не окупиться під час проведення ремонтно-будівельних робіт за умови однієї квартири чи будинку. Тому про економію годі й казати. Оренда алмазного інструменту також має відповідні ризики. Важливо враховувати, що з поломці орендованого устаткування споживачеві доведеться компенсувати вартість інструменту, що також невигідно з погляду економії. Раціональніше звернутися до фахівців, які швидко, якісно та недорого проведуть демонтаж бетону у будь-яких обсягах.
  Позвонить
  Написать