Професійне алмазне буріння

Наша організація здійснює алмазне буріння в будь-яких спорудах, перекриттях, конструкціях для систем інженерного призначення (вентиляційні та повітровідводи, опалювальні системи, інше), в тому числі отвори різного розміру житлового та експлуатаційного призначення . Для виконання алмазного буріння використовуються професійні установки, за рахунок яких роботи виконуються якісно, акуратно та за мінімальний проміжок часу.

9

Види буріння

При зверненні в нашу компанію співробітники не приступлять до виконання робіт, зробивши попередню оцінку конструкції та передбачуваної складності об’єкта. На підставі отриманих даних бригадир приймає рішення, який вид алмазного буріння застосовувати на об’єкті:
9

Буріння з водою

Що дозволяє обробляти конструкції із твердих матеріалів;
9

Сухе буріння

Застосовується у легких бетонах (газобетон, гіпсобетон, керамзитобетон);
9

Буріння із функцією водозбору

Використовується в закритих приміщеннях, де не допускається протікання бруду, рідини.

Різновид буріння: отвори та отвори

Виконання отвору або отворів у міцних конструкціях, демонтаж повинен проводитися максимально швидко та якісно, ​​тому для проведення робіт використовуються різні способи виготовлення та типи отворів:

 • Буріння в стелю;
 • Буріння під кутом;
 • Чистове буріння без утворення пилу та бруду;
 • Будівельно-демонтажні роботи з використанням ручного обладнання.

Для виконання отворів різного призначення використовують професійні алмазні інструменти, які дозволяють проводити будівельно-демонтажні роботи в конструкціях з високим коефіцієнтом міцності. При демонтажних роботах практично не утворюються вібраційні процеси, які можуть спричинити деформацію, порушення цілісності будов та сусідніх структур.

Безкоштовна консультація

Наші роботи

Буріння отвору в бетоні та залізобетоні

Працюючи з бетонними, залізобетонними стінами, перекриттями, конструкціями іншого типу виконується достатню кількість отворів з допомогою методу алмазного буріння. Цей метод дозволяє виконувати отвори більшої глибини та діаметру, чого не можуть дозволити стандартні коронки менш потужного обладнання.
При виконанні алмазного буріння виконується серія однакових отворів, з’єднаних між собою, за рахунок чого формується периметр отвору та великий сегмент конструкції видаляється за один раз. Оскільки при оформленні отвору та отвору методом алмазного буріння зрізи конструкції рифлені, кромки обробляють відбійними молотками, пилками, що надає отвору правильної геометричної форми.

Для замовлення послуг з алмазного буріння достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, або заповнити стандартну онлайн форму.

Алмазне буріння бетону

Використання високотехнологічного обладнання дає можливість оформляти отвори швидко, якісно, із збереженням цілісності конструкції. При цьому демонтаж отворів відбувається безперебійно та з мінімальним зносом обладнання. Крім того, алмазне буріння дає можливість виконувати об’ємні роботи в умовах обмеженого простору:

9

Робота із перекриттями;

9

Демонтаж у стінах;

9

Оформлення продухів, інше.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать