Алмазна різка бетону та конструкцій

Якщо вам потрібно виконати отвори будь-якого формату в бетонних конструкціях, співробітники профільної компанії швидко та якісно виконають роботу будь-якої складності за мінімальний проміжок часу та за привабливою вартістю.

Звернувшись до компанії, кожен клієнт може розраховувати на повний комплекс послуг, який виконується з використанням швонарізників, стенорізних пилок і спеціальних алмазних дисків: демонтаж конструкцій, різання отворів, оформлення отворів.

9

Технологія проведення алмазного різання бетону

Метод алмазної різки може виконуватися декількома способами:
N

Демонтаж із водою

Демонтаж з водою, що дозволяє виконувати досить великі обсяги роботи з мінімальним навантаженням на інструмент і відводить у бік відпрацьований шлам, що утворюється при різанні конструкції;
N

Суха різка бетону

Сухе різка бетону, що виробляється спеціальними відрізними дисками, які дозволяють проводити роботи в місцях підвищеної небезпеки та поблизу ліній комунікацій.

Застосування методу алмазної різки бетону

Замість застарілих методів (відбійні молотки, перфоратори) співробітники компанії використовують інноваційне професійне обладнання з подачею води, за рахунок чого при демонтажі конструкцій відсутній пил і бруд. Послуга алмазної різки бетону дозволяє проводити розпилювання конструкцій на глибину більше 50 см. Як правило, алмазне різання бетону застосовується для виконання різних видів робіт:

 • Розширення отвору в стіні;
  Виправлення будівельного шлюбу;
 • Демонтаж окремого фрагмента перекриття, стіни;
 • Демонтаж віконних, дверних отворів;
 • Демонтаж сходових маршів, ліфтових шахт;
 • різання асфальту;
 • Пропил швів, інше.

При виконанні алмазної різки використовуються спеціальні пили для роботи з бетоном, які дозволяють виконати ідеально рівні краї та гарантують збереження цілісності конструкції.

Безкоштовна консультація

Гарантія якості послуг алмазної різки

Метод алмазної різки – надійний та якісний вид будівельно-демонтажних робіт, який дозволяє проводити комплексні роботи у житлових, промислових, технічних та комунікаційних приміщеннях. Для кожного поставленого завдання співробітники компанії застосовують найкращі організаційні та технологічні рішення, які дозволяють виконати роботу будь-якої складності за мінімальний час:

 • Використання професійних інструментів та техніки
 • Багатий досвід роботи;
 • Підготовка робочого об’єкта.

Після оцінки складності майбутніх робіт (обсяг, умови, розміри та влаштування конструкції) приймається рішення про подальшу технологію робіт та терміни виконання поставленого завдання.

Хочемо звернути увагу, що ціна на різку бетону залежить від обсягу робіт та інструменту.

Вивіз будівельного сміття, збирання води, що використовується під час роботи та додаткові підготовчі роботи (прибирання, обклеювання робочої території, інше) надається за окрему вартість, уточнити яку можна у співробітників компанії.

Залежно від складності робіт при алмазній різці застосовуються різні види обладнання:

9

Ручні різьбярі, що застосовуються під час перепланування або реконструкції будівель, шляхом демонтажу віконних, дверних отворів;

9

Стенорізні машини, що дозволяють оформляти отвори в стінах середньої товщини;

9

Швонарізники;

9

Бурильні установки, що застосовуються при оформленні отворів у перекриттях та стінах товщиною понад 50 см.

Вартість алмазної різки бетону

Незважаючи на те, що у штаті компанії працюю фахівці з великим досвідом роботи, які використовують професійне обладнання, вартість наших послуг приємно потішить кожного клієнта.

Розцінки на різку бетону

Хочемо звернути увагу, що ціна на різку бетону залежить від обсягу робіт та інструменту.

Вивіз будівельного сміття, збирання води, що використовується під час роботи та додаткові підготовчі роботи (прибирання, обклеювання робочої території, інше) надається за окрему вартість, уточнити яку можна у співробітників компанії.

Вартість послуг алмазної різки залежить від низки факторів:

9

Використовуваний інструмент

9

Складність об'єкту

9

Розмір отвору

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать