Різання отвору в перегородках

Якщо під час ремонтних робіт у вас з’явилася необхідність демонтажу одного або декількох додаткових дверних прорізів, не варто витрачати час на пошуки бригади, яка виконає різання прорізів швидко і якісно. Наша компанія надає послуги з алмазного різання перегородок будь-якої складності та конструкції.
За рахунок використання інноваційного професійного обладнання та співробітників з великим досвідом роботи можна виконати стандартне перепланування приміщення, переробити квартиру в студію або просто покращити інтер’єр приміщення не лише за мінімальний час, а й за приємними розцінками.

9

Як правило, для різання прорізів та перегородок наші співробітники використовують метод алмазного різання, який має масу переваг перед іншими способами:

9

Мінімум шуму

Мінімальний рівень шуму під час демонтажу;
9

Без пилу та бруду

Неістотне утворення пилу та бруду під час роботи;
9

Швидкість

Оперативність виконання демонтажу;
9

Гарантія

Гарантія збереження цілісності конструкції.

Особливості алмазного різання перегородок

Як правило, бригади будівельників самоучок для будівельно-демонтажних робіт використовують різні інструменти та пристрої, які видають багато шуму, сміття, пилу, що не дуже вигідно, якщо різання відбувається в приміщенні з уже готовим ремонтом. Крім того, використання не призначених інструментів для демонтажу перегородок, можуть призвести до деформації конструкції (тріщини, сколи).

Звернувшись до нашої компанії, ви не зіткнетеся з такими проблемами, а поставлене завдання буде виконане якісно та точно вчасно.

За рахунок великого досвіду роботи та використання високоякісного обладнання, наші співробітники готові виконати різання перегородок у будь-яких конструкціях:

 • Бетон;
 • Шлак;
 • Гіпс;
 • Цегла.

При виконанні алмазного різання отворів у перегородках краю отвори виходять ідеально рівними, за рахунок чого не потрібно витрачати додаткові кошти на корекцію зрізів отвору. Для оформлення замовлення алмазного різання прорізів у перегородці достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті компанії. Також у телефонному або онлайн режимі можна замовити виїзд спеціаліста для огляду об’єкта, який приїде на об’єкт абсолютно безкоштовно.

Безкоштовна консультація

Вартість алмазного різання перегородок

Ціни на алмазне різання перегородок залежать від кількох факторів:

 • Матеріал, з якого виготовлена перегородка;
 • Товщина конструкції;
 • Розмір майбутнього отвору.

Ознайомитися з попередньою вартістю робіт можна самостійно на сайті компанії або звернутися за консультацією до співробітників компанії.

Нам довіряють
Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать