Отвор у цегляній стіні

Часто в ході ремонту з’являється необхідність встановити ще одні двері, вікна або встановити конструкції більшого розміру в вже наявний проріз, що вимагає виконання демонтажу отвору в цегляній стіні.
Проведення таких заходів потребує ретельних розрахунків, які виступають гарантією того, що цілісність перегородки не порушиться і не доведеться витрачатися на усунення дефектів, проведення позапланових ремонтно-будівельних робіт. Щоб цього не сталося, найкраще рішення – звернутися до компанії, яка надає послугу демонтажу отвору в цегляній стіні.

Послуги компанії з різання отвору в цегляній стіні

Звернувшись до нашої компанії, кожен клієнт отримує професійний та оперативний демонтаж отвору у стінах різної складності:

 • Оформлення отвору професійним обладнанням;
 • Посилення отвору в стінах із цегляною кладкою.

Оформити замовлення на будівельно-демонтажні роботи можна як за телефонами, вказаними на сайті, так і через стандартну форму онлайн.

9

Демонтаж отвору в цегляних стінах відбувається за кілька етапів:

9

Установка балки для отвору;

9

Різання отвору;

9

Зміцнення контуру отвору.

Як відбувається демонтаж у цегляній стіні?

Виконати демонтаж у цегляній стіні не так просто, як може здатися на перший погляд. Часто такі роботи не можуть проводитися без порушення несучої здатності будівлі, внаслідок чого необхідно проводити додаткове зміцнення отвору та стіни загалом. Відповідно до встановлених норм зміцнення отвору в стіні потрібно виконувати із застосуванням П-подібної металевої рами з куточка, швелера та додаткової перемички (балки). Крім того, в даній підсилювальній конструкції повинні використовуватися стійки, що спираються на лист зі сталі, які забезпечать рівномірний розподіл навантаження конструкції.

Безкоштовна консультація

Наші роботи

Демонтаж отворів у стінах

Кожен отвір у стінах з цегляною кладкою виконується без порушення цілісності конструкції (тріщин, сколів). Для цього використовуються стаціонарні та ручні стенорізні установки. Площа майбутнього отвору розрізається на сегменти, які надалі дозволяють акуратно розібрати цегляну кладку.

Ручні пилки для різання стін використовуються для стін товщиною до 30 см. При демонтажних роботах додатково використовується вода, яка охолоджує алмазний диск та поглинає пил, що утворюється під час роботи. Стаціонарні пили з алмазним диском до 1500 мм використовуються для оформлення отвору в цегляній стіні глибиною від 50 см. Також при великій товщині цегляної конструкції може застосовуватися алмазне буріння.

Встановлення балки

Балка в отворі – спеціальний елемент, що нівелює навантаження елемента цегляної стіни, що залишився, після вирізування частини конструкції. Балки для прорізів виготовляються зі швелерів та сталевих куточків.

Перед початком демонтажних робіт необхідно провести ряд підготовчих робіт, які збережуть міцність та стійкість окремих фрагментів споруди:

9

Вирізання штроб з обох боків стіни для подальшої установки швелера;

9

Встановлений швелер стягується та фіксується шпильками;

9

Балку додатково зміцнюють бетонним розчином, після чого можна приступати до безпосереднього різання отвору.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Посилення отвору в цегляній стіні

При демонтажі отвору в цегляній стіні здатність будівлі, що несе, знижується, внаслідок чого цегляна кладка може не витримати навантаження верхніх поверхів. Щоб забезпечити безпеку експлуатації будівлі та запобігти обвалу перекриття, виконується зміцнення отвору по контуру:

 • Балку пов’язують із сталевим куточком;
 • Металеві стійки пов’язують зі стіною розпірними анкерами, за рахунок чого зміцнюється торцева частина стіни;
 • Обрамлення отвору пов’язується з перекриттям, внаслідок чого передається навантаження на підлогу (плиту перекриття).
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Вартість послуг на виконання отвору в цегляній стіні

Вартість кожного об’єкта та поставлених завдань обговорюється з клієнтами в індивідуальному порядку. Попередню вартість демонтажних робіт можна уточнити у співробітників компанії або самостійно ознайомитись із розцінками на сайті компанії.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать