Канатна різка залізобетону та бетону

Алмазне різання канатами – унікальний метод розпилу кам’яних, монолітних, бетонних, залізобетонних будівель і конструкцій, окремих фрагментів, який з’явився наприкінці 70-х років. При появі даного методу алмазне різання канатами використовувалося виключно на каменоломнях. На сьогоднішній день алмазне різання успішно використовується у промислових сферах.
Наша компанія використовує алмазне канатне різання для розпилу бетонних та залізобетонних конструкцій будь-якої товщини. За рахунок налагодженого робочого процесу, використання професійного обладнання та великого досвіду роботи наших співробітників, канатне різання виконується в максимально короткі терміни з безпекою для навколишніх та поряд споруд.

Як замовити канатну різку бетону?

Для замовлення алмазного канатного різання достатньо заповнити онлайн форму для зворотного дзвінка або зв’язатися з нашими співробітниками за телефонами, вказаними на сайті. Також у телефонному режимі можна отримати консультацію щодо попередніх термінів виконання робіт, вартості наших послуг та додаткових послуг, які надає наша компанія.
9

Асортимент послуг, що виконується алмазною різкою

Звернувшись до нашої компанії, можна замовити канатне різання для різних об’єктів:

N

Знесення споруд;

N

Демонтаж мостів та дамб;

N

Розпил фундаментів та стін;

N

Оформлення масивних конструкцій та інше.

Особливості канатної різки бетону

Алмазна канатна різання виконується за повної відсутності пилу, характерної вібрації та шуму. За рахунок таких характеристик канатне різання не заборонено для застосування в житлових масивах. Для того, щоб пропустити канат крізь будівельну конструкцію, у фрагменті будівлі попередньо виконують отвір з використанням методу алмазного буріння. Канатна машина – унікальний інструмент, за допомогою якого можна досягти не тільки рівного розпилу конструкції, але й оформити зріз у базальті, граніті, мармурі чи бетоні найрізноманітніших форм.

Головною перевагою канатного різання вважається можливість автоматизації обробки конструкції та мінімальні втрати оброблюваного матеріалу. Крім того, канатне різання – швидкий та якісний процес, який дозволяє виконати рівні зрізи, незалежно від розміру та складності об’єкта. Висока точність та якість роботи досягається за рахунок використання спеціальних синтезованих алмазів в обплетенні каната, які виготовляються методом спікання чи гальванування.

Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

    м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

    +38 096 459 45 45

    Позвонить
    Написать