Демонтаж бетонних відмосток

Не рідко в процесі будівництва будівлі, його реконструкції виникає необхідність демонтувати частину бетонної вимощення або прибрати конструкцію повністю. Часто такі роботи виробляють при використанні великогабаритної спецтехніки або ударних інструментів, які не тільки невигідні з економічної точки зору, але і можуть призвести до значної деформації частин будівлі, що залишилися.

Особливості алмазного різання бетонних відмосток

При зменшенні розміру бетонного вимощення та проведенні будівельно-демонтажних робіт вимощення наші співробітники використовують метод алмазного різання, за рахунок чого конструкція розрізається на невеликі сегменти, які надалі піддаються дробленню та подрібненню. Це дає можливість виконати будівельно-демонтажні роботи за оптимально короткий час із мінімальною освітою будівельного сміття.

Щоб виключити будь-яку ймовірність утворення непередбачених ситуацій та закінчити заплановані реконструкції точно у встановлений термін, рекомендуємо замовити послугу алмазного різання та демонтажу вимощення. За рахунок використання якісного європейського обладнання та великого досвіду роботи наших співробітників всі будівельно-демонтажні роботи закінчуються вчасно, гарантують подальшу безпеку при експлуатації будівлі та приємно порадують за розцінками.

Вартість демонтажу вимощення

Розцінки на демонтаж вимощення залежать від обсягу робіт та обладнання, що використовується. Для якісного та швидкого видалення частини свіжозалитого бетонного вимощення або повного демонтажу конструкції використовуються досить потужні електричні бетоноломи або ручні різьбярі з подачею води. Також, перед початком будівельно-демонтажних робіт беруться до уваги місце розташування об’єкта, умови роботи та складність самої конструкції.

За окрему вартість наші співробітники готові провести вивіз будівельного сміття або розпочати роботу у нічний час або у вихідні дні.

Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

    м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

    +38 096 459 45 45

    Позвонить
    Написать