Буріння продухів

Для нормального і правильного функціонування вентиляційної системи будівлі необхідно встановити спеціальні віддушини і продухи, через які подається і відводиться повітря в приміщення. Неправильне розташування продухів, отдушин або їх недостатня кількість може призвести до утворення застою повітря або розвитку грибкових утворень, плісняви на стінах, стелях та інших поверхнях.

Навіщо потрібні продухи?

Продухи використовуються для вентиляції цокольних, підвальних приміщень, фундаменту, де може накопичуватися газ радон, розвиватися пліснява та гниль. Віддушини ж використовуються для відведення відпрацьованого газу чи повітря, неприємних ароматів, інших випарів, які можуть порушити комфорт перебування у приміщенні або завдати шкоди здоров’ю мешканців приміщення.

Важливо пам’ятати, що відсутність продухів може завдати шкоди здоров’ю, а й може призвести до поступового руйнації будови. Оформлення продушини методом алмазного буріння дає можливість зберегти споруду і не потребує витрати електроенергії при подальшій експлуатації.

9

Від чого рятують продухи?

Підвищення рівня вологості може призвести до різних неприємних ситуацій, які спричинять грошові витрати і завдадуть суттєвої шкоди мешканцям будинку:
9

Освіта плісняви, грибка;

9

Гниття поверхонь з наступним виділенням шкідливих бактерій;

9

Неприємний запах;

9

Скупчення вологи.

Використання продухів взимку

Існує думка, що на зимовий період продухи краще закривати, щоб не було протягів і не знижувалася температура вологості. Однак це докорінно неправильно. Як правило, навіть у підвальних приміщеннях у зимовий час температура повітря може підвищуватися, за рахунок чого у приміщенні утворюється конденсат.

 

Щоб цього не сталося і була можливість контролювати природну вентиляцію приміщення, наші співробітники встановлюють на продухи додаткові грати, за рахунок яких можна контролювати подачу повітря через отвори.

Безкоштовна консультація

Необхідність використання продухів

Продухи – спеціальні отвори комунального призначення прямокутної або круглої форми, які необхідні підтримки сприятливого клімату в нежитлових приміщеннях. При неправильній циркуляції повітря в приміщенні можуть утворюватися осередки розмноження плісняви, грибка, який може стати першочерговою причиною руйнування конструкцій з цегли, цегли, дерева. За відсутності правильної циркуляції повітря уражається не лише підвал, цоколь будівлі, а й інші поверхи, стіни, перекриття будівлі.

Функціонування продухів

За всіма нормативами та вимогами отвори продухів мають виконуватися ще на стадії проектування будівлі. Залежно від площі та проекту будівлі проводяться розрахунки, що визначають правильну кількість повітровідводів. При правильному монтажі продухів у залитий фундамент закладаються труби ПВХ або азбесту.
Якщо фундамент вже залитий, а продухи не були встановлені, то можна замовити послугу буріння продухів, вартість якої приємно порадує кожного клієнта. Співробітники компанії оформлять продухи правильної форми та у потрібній кількості, відповідно до чинних нормативних актів та вимог відповідних інстанцій.

Розташування продухів

9
Для правильної експлуатації будівлі будь-якого призначення продухи повинні розміщуватись на оптимальній відстані один навпроти одного (симетрично) на відстані не менше 2-3 м. Якщо продухи оформляються в непровітрюваних закритих зонах (внутрішні перегородки, стіни), продухи повинні бути за розміром у 2 рази більше, ніж аналогічні отвори у фундаменті, цоколя будівлі.
Для підвальних приміщень, фундаменту, цоколя, для демонтажу продухів використовується спеціальний дефлектор, який не допускає скупчення відпрацьованого повітря, газу радону та запобігає підвищенню рівня вологості в приміщенні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Вартість буріння продухів

Розцінки на алмазне буріння продухів варіюються від складності виконуваних робіт, глибини отвору та його діаметра. За окрему вартість наші співробітники можуть надати послуги зі збирання будівельного сміття або збору води, що використовується за особливого методу буріння.

Написати нам

    м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

    +38 096 459 45 45

    Позвонить
    Написать