Алмазне свердління під кутом

Свердління алмазним методом – найефективніший, безпечний спосіб будівельно-демонтажних робіт, який успішно використовується в багатьох сферах. Завдяки унікальній технології алмазного буріння можна проводити демонтаж отворів будь-якого розміру в конструкціях з різних твердих матеріалів.

Характеристики буріння отворів під кутом

За рахунок використання інноваційних алмазних технологій усі будівельно-демонтажні роботи виконуються з максимальною точністю, займають мінімум часу та дуже економічні, вигідні в порівнянні з іншими способами буріння отворів. Алмазні свердла, що використовуються, більш стійкі і надійні, ніж швидкорізальні, твердосплавні сегменти.

Для виконання свердління під кутом необхідна бригада з мінімальною кількістю учасників, оскільки керування свердлильною установкою може здійснюватися за участю одного оператора, який контролюватиме процес дистанційно. Крім того, свердління під кутом з використанням алмазного обладнання дає можливість виконати отвори з однаковими вихідними та вхідними отворами під будь-яким кутом без порушення цілісності та стійкості конструкції. При виконанні будівельно-демонтажних робіт оформляти отвори можна в конструкціях із будь-яких твердих матеріалів, у тому числі бетон, залізобетон.

9

Крім даної характеристики, алмазне буріння під кутом має низку додаткових переваг:

9

Тверді конструкції

Оптимально підходить для обробки твердих конструкцій;
9

Мінімум сміття

Максимально точне виконання роботи з мінімальною кількістю відпрацьованого матеріалу (сміття);
9

Швидкість виконання

Максимальна швидкість виконання робіт, незалежно від розміру отвору, що оформляється, марки твердості матеріалу, складності та умов демонтажу;
9

Мінімальний рівень шуму

За рахунок чого буріння під кутом можна застосовувати не тільки на виробничих та технічних об’єктах, а й у житлових приміщеннях;
9

Экономичность в использовании оборудования

Достигается минимальными трудозатратами и повышенным рабочим ресурсом оборудования.

Переваги алмазного буріння під кутом

Сам процес буріння отворів під певним кутом мало чим відрізняється від будівельно-демонтажних робіт під час прямого свердління. Професійна бурова установка фіксується із заданим кутом нахилу на рівній поверхні, після чого можна проводити свердлильні роботи. Єдине, чим відрізняється метод прямого буріння від оформлення отворів під певним кутом – відсутність одночасного зіткнення алмазних елементів з поверхнею. Весь процес відбувається поетапно, за рахунок чого забезпечується рівномірний розподіл тиску на інструмент, що використовується.

Метод буріння під кутом не призводить до великого утворення пилу, який неприпустимий при роботі з різними матеріалами, пристроями та комунікаціями.

Интересуют расценки, сроки выполнения алмазного бурения под углом и гарантии качества на строительно-демонтажные работы? Рекомендуем связаться с нашими менеджерами, которые ответят на любой, интересующий вас вопрос, и согласуют с вами удобное время для приезда прораба, который проведет оценку объекта и рассчитает стоимость предстоящей работы.

Безкоштовна консультація

Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

    м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

    +38 096 459 45 45

    Позвонить
    Написать