Алмазне буріння бетону Київ

Фахівці профільної компанії здійснюють різання та буріння бетону алмазні Київ у різних спорудах та конструкціях, де необхідно прокласти інженерно-комунікаційні системи (опалення, повітропровід, вентиляція тощо). Метод буріння по бетону, може використовуватися для оформлення спеціальних продухів та отворів у приміщенні житлового та промислового призначення.

Алмазне буріння по бетону Київ: особливості та переваги технології

Професійне буріння по бетону алмазне виконується за допомогою потужних установок, тому всі демонтажні роботи проводяться швидко і безпечно як для людей, так і для бетонної конструкції в цілому. Звертаючись до нашої компанії, ви можете скористатися алмазним бурінням бетону Київ у кількох варіантах:

 • Буріння з водою, що дозволяє проводити роботи на конструкціях із досить твердих будівельних матеріалів;
 • Сухе буріння алмазне бетону Київ. Такий вид робіт застосовується для конструкцій з легких бетонних сумішей: керамзитобетон, гіпсобетон, газобетон;
 • Діамантове буріння по бетону з водозбором. Такий демонтаж застосовується у закритих приміщеннях, де неприпустимі протікання рідин або бруду.

Замовляючи алмазне буріння бетону Київ, можете бути впевнені, що наші співробітники не приступлять до роботи, поки не проведуть ретельну оцінку об’єкта, конструкції. Оцінивши складність роботи, фахівці ухвалять рішення про оптимально-відповідний метод алмазного буріння бетону Київ.

Способи алмазного буріння бетону

Алмазне буріння по бетону Київ – той метод демонтажу, який має проводитися з максимальною оперативністю та ювелірною точністю, щоб не нашкодити цілісності всієї конструкції загалом. Саме тому фахівці нашої компанії використовують не лише професійне обладнання, а й виконують алмазне буріння бетону Київ декількома способами:

 • під кутом;
 • у стелю;
 • за допомогою ручного обладнання;
 • чистове буріння без утворення бруду та пилу.

Устаткування для алмазного буріння бетону

9

При алмазному бурінні бетону Київ використовується спеціальне обладнання з напаяною алмазною крихтою на ріжучих сегментах

Дана особливість демонтажного методу не створює вібраційні моменти, які здатні негативно вплинути на цілісність конструкції або стикувальні з’єднання між елементами бетонних стін або перекриттів. Додатковий плюс алмазного буріння бетону в тому, що за допомогою даної технології можна оформляти отвори різного діаметру і глибини. За допомогою коронок для алмазного буріння бетону Київ найчастіше використовуються коронки однакового діаметра, за рахунок чого можна виконати серію однакових отворів для формування певного периметра отвору майбутнього, отвору необхідного розміру. В даному випадку чорновий отвір виходить з рифленим внутрішнім зрізом, який підрівнюють, надаючи правильну геометричну форму, за допомогою спеціальних пилок, різьбярів з алмазним напиленням.

Яка вартість алмазного буріння бетону Київ?

Вартість алмазного буріння бетону Київ залежить від кількох факторів. Насамперед це стосується обсягу роботи, міцності бетонної суміші та зручностей для проведення демонтажу частини бетонної конструкції. Також, на вартість алмазного буріння бетону Київ впливає тип демонтажного методу, що використовується. У будь-якому випадку остаточна ціна алмазного буріння бетону не стане для вас несподіванкою, оскільки фахівці нашої компанії розрахують чорновий кошторис при оцінці об’єкта.
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать