Алмазна різка стін

При переплануванні або реконструкції приміщень, у власників не рідко з’являється необхідність оформлення додаткових віконних або дверних отворів. Однак, не кожен знає наскільки складно виконувати отвори в цегляних, бетонних та комбінованих стінах з додатковим арматурним зв’язуванням.

Навіщо потрібне алмазна різка стін?

При переплануванні конструкцій, власники будівель часто звертаються до будівельних бригад із сумнівною репутацією з метою економії на будівельно-демонтажних роботах. Це нерідко призводить до плачевних наслідків. Щоб цього не сталося і ремонтні роботи закінчилися в встановлений час, рекомендуємо звернутися до нашої компанії, де працюють висококваліфіковані співробітники з великим досвідом роботи.
9

Метод алмазного різання стін має ряд незаперечних переваг:

9

Швидкість виконання роботи

При замовленні алмазного різання стін демонтаж отвору виконується протягом кількох годин;
9

Акуратність та точність роботи

а рахунок використання професійного обладнання, зрізи прорізів виконуються максимально рівними, за рахунок чого не потрібно витрачати час та кошти на фінішне вирівнювання;
9

Динамические нагрузки

После демонтажа на конструкцию не возлагаются дополнительные динамические нагрузки.

9

Отсутствие специфических шумов

Особливості та переваги алмазної різки стін

Для різання прорізів у залізобетонних та бетонних конструкціях використовується спеціальний інструмент з алмазними ріжучими елементами. За рахунок міцності та надійності обладнання, алмазне різання легко справляється утеплювальними елементами, арматурою, особливими прошарками, які використовуються в сучасних конструкціях стін. За рахунок таких характеристик, немає необхідності використовувати кілька видів демонтажного обладнання, тому вартість робіт, що проводяться, вас приємно порадує. При алмазному різанні можуть використовуватися різні інструменти та методи:
 • Канатне різання;
 • Стінозрізні пили;
 • Компактні ручні електроінструменти.

Безкоштовна консультація

Вартість алмазної різки стін

Після оцінки об’єкта співробітники компанії приймають оптимально-правильний метод виконання отвору. Наприклад, для демонтажу штроб глибиною до 10-12 см використовуються ручні різаки, а для отворів від 30 см раціональніше використовувати нарізачі швів.

Як замовити якісну алмазну ріку за прийнятну вартість?

Звернувшись до нашої компанії, можна замовити алмазне різання прорізів у конструкціях будь-якого типу за адекватну вартість. За рахунок використання професійного обладнання та високого професіоналізму співробітників, будівельно-демонтажні роботи виконуються у максимально стислий термін без втрати цілісності конструкції. Для уточнення вартості послуг, попередніх термінів виконання робіт достатньо зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті, або заповніть форму для зворотного дзвінка, щоб наші співробітники найближчим часом зв’язалися з вами.

Вартість послуг алмазного різання залежить від низки факторів:

9

Кількість отворів, що оформлюються

9

Використовуваний інструмент

9

Складність об'єкту

9

Розмір отвору

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія
Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Написати нам

  м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

  +38 096 459 45 45

  Позвонить
  Написать