Алмазна різка перекриттів

Метод алмазного різання бетонних і залізобетонних конструкцій передбачає використання спеціального професійного обладнання. Якщо ще кілька років тому оформлення отворів та отворів виконувалось за допомогою перфораторів та іншого важкого обладнання, сьогодні фахівці використовують спеціальні пили, диски та коронки з алмазним напиленням.

За рахунок використання такого інструменту будівельно-демонтажні роботи виконуються за мінімальний проміжок часу, не вимагають частої заміни робочого інструменту та дозволяють виконати отвори максимальної міцності без втрати надійності конструкції.

Де замовити алмазне різання перекриттів?

Замовити алмазну різку перекриттів за прийнятною вартістю можна на сайті профільної компанії. Вартість робіт виконання отворів за допомогою алмазного різання залежить від складності об’єкта та його розмірів. Оптимально-відповідний метод різання отвору затверджується після попереднього огляду та оцінки конструкції співробітниками нашої компанії. Для замовлення послуг або отримання консультацій з будь-яких питань, що цікавлять, достатньо зв’язатися зі співробітниками компанії в телефонному режимі.
9

Однако для современного профессионального оборудования данные недостатки конструкции не станут проблемой, поскольку метод алмазной резки имеет ряд преимуществ:

N

Оформление проемов любого размера, формы и типа;

N

Максимальная точность выполнения работ, оформление идеально ровных срезов;

N

Минимальное количество мусора при работе;

N

Доступная стоимость работ.

Переваги та особливості використання алмазного інструменту

Різання прорізів у бетонних конструкціях виконується за допомогою пилок, коронок та спеціальних верстатів. За допомогою анкерного з’єднання пильна установка фіксується на передбачуваному місці роботи, за рахунок чого демонтаж виконується досить швидко і без шкоди для оператора. Як правило, у таких перекриттях міститься досить велика кількість арматури, що може стати перепоною при оформленні отвору стандартним перфоратором.

Залежно від складності попередніх робіт та розміру об’єкта для оформлення отвору можуть використовуватись як стаціонарні верстати, так і компактний ручний інструмент. При демонтажі отворів співробітники компанії дотримуються всіх необхідних заходів безпеки, які необхідні для запобігання обвалу частини конструкції та травмування мешканців, робітників. Для цього співробітники компанії використовують спеціальні страхувальні підставки, конструкції та виконують додаткове посилення отворів.

Безкоштовна консультація

Наші роботи

Більше 15 років досвіду

Наша компанія вже понад 15 років надає послуги різки бетону в Києві та Україні.

Нам довіряють

Ocean Plaza
ТЦ Dream Town
Отель Премьер Палац
Охмадит
компания udp
Комфорт Таун
Київський Зоопарк
Київміськбуд
Ісіда
Добробут
ЖК Chicago
Аєропорт Бориспіль
Ашан
ЖК Бульвар Фонтанов
ЖК Busov Hill
Нова Англія

Написати нам

    м. Київ, вул. Василя Тютюнника (Анрі Барбюса), 5б

    +38 096 459 45 45

    Позвонить
    Написать